İsfanbul Tema Park - Bir Zamanlar İstanbul Unitesi

Bilet Seçenekleri

Lütfen aşağıdaki bilet seçeneklerinden birine tıklayınız
Online İndirim Kuponu

İsfanbul Bir Zamanlar İstanbul HakkındaBu sokağa girer girmez kendinizi eski İstanbul’un o cumbalı evleri, çeşmeleri, şık mimarisi ile dükkânları arasında bulacak, eşsiz lezzetler tadarken geçmişe büyük bir yolculuk yapacaksınız.

Vialand  ziyaretçileri için en eğlenceli ünitelerden biri de  “Bir Zamanlar İstanbul” bölümüdür. Sokakta yer alan evler, İstanbul’un eski dönemlerini hatırlatan şekilde hazırlanmıştır.  İstanbul’da yer alan cumbalı evler, tarihi özellikleri olan çeşmeler, mimari açıdan göze hitap eden oluşumlarla güzel ve farklı bir atmosferde bulunabilirsiniz. Eski dönemlere ait iş yerleri, birbirinden lezzetli yiyecekler de sizi sıradışı bir yolculuğua götürecektir.

İsfanbul bilet  alarak Vialand bünyesinde birbirinden farklı üniteleri değerlendirebilirsiniz. Her ünitede farklı eğlence türlerine göre oluşumları görmek mümkündür.  Bir Zamanlar İstanbul da sizin ruhunuza hitap eden bir yolculuktur. Tarihten esintileri seven kişilere yönelik  mutlaka bu alanı görmeli ve incelemelisiniz. Bu alan ayrıca engelli dostu zemindedir.