İsfanbul Tema Park - Safari

Bilet Seçenekleri

Lütfen aşağıdaki bilet seçeneklerinden birine tıklayınız
Online İndirim Kuponu

İsfanbul Safari HakkındaSafari Tünel’ine saatte 500 kişi girecek ama bu maceranın kahramanı sizsiniz. Yalnızca gezip görmeyecek, aynı zamanda hikayeye de yön vereceksiniz. Yolunuza çıkacak sürprizlere hazırlıklı olun!

Macera filmlerindeki safari sahnelerini takip etmeyi kim istemez ki? Birbirinden keyifli zamanlar geçirmek istediğinizde safari keyfiyle sürprizlerle dolu bir tünelde kendi hikayenizin kahramanı olabilirsiniz. İfstanbul safari biletleri almak için özel indirimler sunan sitemiz üzerinden de alışveriş yapabilirsiniz.
 
Hafta içi ya da hafta sonu ziyaret edeceğiniz bu tüneli saatte 500 kişi ziyaret edebiliyor. Online bilet almak ve kısa süre içinde maceraya atılmak için ailenizle birlikte bu bölümü kullanabilirsiniz. Tünele girdiğinde karanlık içinde dolaşan yaratıklar, sizi uzağa düşürmeye çalışan canlılardan kurtulmak için silahlarınızı kuşanabiliyorsunuz. Satar macerasını sanal da olsa çocuklarınıza deneyimletmek için her gün ziyaret edilebilir. Hafta içi daha tenha hafta sonu ise oldukça kalabalık olan bu alanda herkes için bir keyif mekanı bulunabilir.
 
Dilerseniz ATV safariyle daha gerçekçi bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bunun için de belirli şartları taşmanız durumunda çocuklarınızla birlikte eğlencenin doruklarına çıkabiliyorsunuz.
 

İfstanbul Tema Parkta Neler Yapılabiliyor?

 
Türkiye’nin en geniş ve büyük tema parkı olan yurt dışındaki rakiplerine fark atan İfstanbul Vialand olan eski adıyla birkaç yıldır ziyaretçilerin ilgisini çekiyor. konserler, dans gösterileri ve alışveriş alanları da bulunuyor. Yani hanımlar alışveriş yapıp kahvelerini yudumlarken siz de çocuklarla eğlenceli bir etkinlik yapabilirsiniz. Birbirinden zengin oyun alanları ve çeşitlilik içeren su sporlarıyla özellikle yaz aylarının vazgeçilmez eğlence deneyimini İfstanbul tema parkta yaşayabilirsiniz.
 

İndirimli Safari Biletleri

 
İfstanbul safari bileti alarak grup halinde ya da tek başınıza bu keyfli yolculuğa çıkabilirsiniz. Özel bir vagonla ziyaret edilen bu tünelde kendinizi farklı bir dünyada hissetmenin değişik deneyimini yaşayabilirsiniz. Tema park etkinliklerini deneyimleyebileceğiniz Vialand’da her yaştan insan için özel bir eğlence alanı elde etmek mümkün oluyor.
 

Haftanın Her Günü Eğlence

 
Haftanın her günü eğlencenin tadına varmak isteyen çocuk ve kendini çocuk gibi hissedenler Vialand safari bileti satın alabilir. Online olarak satın alacağınız biletleri daha ekonomik olarak temin edebilirsiniz. Sabah akşam farklı bir rengi olan tema parka eğlence, alışveriş ve sosyalleşmek için çocuklarınızı götürebilirsiniz. Özel servis imkanıyla ücretsiz ulaşabileceğiniz Vialand için keyif ve eğlencenin sınırlarını zorlayabilirsiniz.