İsfanbul Tema Park - Jungle Zindan Safari

Bilet Seçenekleri

Lütfen aşağıdaki bilet seçeneklerinden birine tıklayınız
Online İndirim Kuponu

İsfanbul Zindan & JunglePark & Safari HakkındaHem ekonomi hem de keyifli bir Vialand ziyareti yapmak isterseniz Jungle-safari-zindan biletlerini satın alarak 3 farklı etkinlik yapabilirsiniz. Jungle zindan safari biletleri ile büyükler alışveriş yaparken çocuklar ve babaları da bu keyifli etkinliklerden yararlanabilir. Egzotik bir ziyaret için çeşitli havanların sergilendiği jungle alanında genellikle sürüngenlerin yer aldığı birçok farklı hayvanı yakından tanıyabilirsiniz. Ziyaretleriniz için gereken biletleri sitemizden alarak indirimli bir şekilde bu alanları kullanma şansına sahip olabilirsiniz. 3 yaş ve üzeri tüm çocuklarda ücret ödenmesi gerekiyor ve bilet alınması gerekiyor.
 

Jungle Nedir?

 
Jungle hayvanları yakından incelemenize yardımcı olan bir hayvanat bahçesidir. Burada yüzlerce çeşit farklı hayvan türünü keşfedebilir, egzotik hayvanlarla tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Çocukların ilgisini çeken bu alanda, keyifli bir gezinti yapabilirsiniz. Jungle bileti almak yerine zindan ve safariden de yararlanacağınız üçlü bileti alarak daha fazla alanı geçmiş olabilirsiniz.
 

Zindan Nedir?

 
Vialand zindan bileti almak istediğinizde sitemizden indirimli olarak bu üçlüden korkunç olanına girebilirsiniz. Biraz eğlenmek, adrenalininizi biraz yükseltmek ve korku dolu bir yolculuk yapmak için korku tünelinin modern versiyonu olan zindan iyi bir seçim olacaktır.
 

Safari Nedir?

 
Safari sandığınız gibi ATV araçlarıyla vahşi hayvanların keşfi değildir. Ama buna yakın bir simülasyonun olduğu odada keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayan bir etkinliktir. Dilerseniz MTV turları atarak safari araçlarıyla gezmeniz de mümkün olmaktadır. Bunun için ihtiyacınız olan biletleri online temin ederek bu tema parkı keşfedebilirsiniz.
 

Türkiye’nin Disneyland’ı

 
Türkiye’nin Disneyland’ı olarak nitelendirilen Vialand, özellikle yeni yerler keşfetmek isteyenler için birçok fırsat sunuyor. Günün her saati ideal keşif rotaları oluşturarak Disneyland’dan çok daha ucuza bu bölgeyi keşfedebilirsiniz. Özellikle mekanlarda tercih edeceğiniz zengin restoranlar, dikkat çeken menüleriyle dünya mutfakları lezzetleri sunacaktır. Alışveriş için en çok tercih edilen markaların geniş metrekareli alanlardaki mağazalarından indirimli alışveriş imkanına ulaşabilirsiniz. 2019 itibariyle dünya markalarının outlet mağazalarına da ulaşma fırsatı olacak. Hemen siz de bir İftansbul bileti satın alarak bu mekanı keşfetmenin bir yolunu bulun!