İsfanbul Tema Park - İsfanbul Günlük Bilet

Bilet Seçenekleri

Lütfen aşağıdaki bilet seçeneklerinden birine tıklayınız
Online İndirim Kuponu

İsfanbul Tema Park Hakkında

Vialand olarak hizmete giren Türkiye’nin ilk tema parkı İsfanbul, çocuklar ve yetişkinler için eğlenceli zaman geçirme fırsatı sunuyor. Açık hava konserlerinden alışverişe, maceradan temapark etkinliklerine kadar birçok eğlence fırsatı sunulan mekan için biletin satın almak istediğinizde İsfanbul tema park bileti sitemizden temin edilebilmektedir.
 
Eğlenceli bir İstanbul tatili için yurtiçi ya da yurtdışından gelen misafirlerin iyi ağırlanması için gereken tema park kültürünü modern biçimde yansıtan alanda, panayır alanları, korku zindanı, konserler, dans gösterileri ve birçok farklı etkinliğin olduğu oyun alanlarından yararlanılması mümkün olmaktadır. 600 bin metrekarelik bir alanda açık ve kapalı alışveriş merkezleri, lokantalar ve aktivite alanlarıyla herkes için aranan ortak nokta görevini gören İsfanbul, günlük ve yıllık bilet seçenekleriyle herkese kapılarını açıyor.
 
0-3 yaş girişin ücretsiz olduğu alanlarda 3 yaş ve üzeri herkes ücrete tabidir. Çocuklarla birlikte keyifli zaman geçirmek isteyen herkes bu parklarda keyifli etkinlikler yaparak çocukların tüm gününü dolu dolu geçirmesini sağlayacaktır.
 

Hangi Ünitelere Gidebilirsiniz?

 
Aileler, çocuklar ve engellilere uygun eğlence alanlarıyla birçok farklı lunapark özelliğinin gelişmiş versiyonunu İsfanbul bileti satın alarak yaşayabilirsiniz. Nefeskesen, saray salıncağı, adalet kulesi, 360, cesur sürücüler, çılgın nehir, küçük madenciler, jet ski, King Kong gibi birçok eğlenceli etkinliği aile boyu yaşayabilir, adrenalinin tavan yapmasını sağlayabilirsiniz.
 

Jungle İstanbul Bileti

 
Jungle istanbul bilet alarak safari keşfine çıkarak egzotik canlılarla çocuklarınızı tanıştırabilirsiniz. Farklı hayvanları keşfetmek için tematik hayvanat bahçesi en ideal seçenek olarak karşınıza çıkacaktır. Birbirinden eğlenceli anlar geçirmek istediğinizde bu alanı keşfedebiliyorsunuz. Özellikle aile boyu yapılacak etkinlikler arayanlar için en ideal mekanlar arasında yer alan Jungle İstanbul ile eğlencenin ve keyfin tadına varacaksınız.
 

Online Bilet Alın Zaman Kazanın

 
Online olarak etkinlikler ve konserlerle ilgili bilet alabilirsiniz. Ekonomik olarak yararlanmak isterseniz yıllık kartlar alabileceğiniz etkinlik alanı için sitemizden istediğiniz sayıda bilet satın alabilirsiniz. İsterseniz hayvanat bahçesini gezin, isterseniz adrenalin dolu ünitelerde stresini atın! Her yaştan insanın çocuk gibi eğleneceği bu alanda siz de yerinizi alabilirsiniz.