Emaar Akvaryum - Etkinlikler ve Gösteriler

Bilet Seçenekleri

Lütfen aşağıdaki bilet seçeneklerinden birine tıklayınız
Online İndirim Kuponu

Emaar Akvaryum Fırsatları

Haftanın her günü açık olan emaar akvaryum okul gezileri için de fırsatlar sunuyor. Tamamen interaktif katılımlı olan bu geziler çeşitli aktivite paketlerini de bünyesinde barındırmaktadır. Okul grupları için erken rezervasyon yaptırma imkanı da bulunuyor. Bunun için telefon numaraları ya da online platformlar kullanılabilir. Aktivite paketleri içerisinde ise hem kültürel hem de antropolojik bilgiler sunulmaktadır. Canlıları doğal yaşam alanlarında gören öğrenciler eğlenerek öğrenmektedirler.
 

Okul Paketleri

Akvaryum hizmetleri kapsamında birçok farklı seçenekte sunulan okul paketleri mevcut. Öğretmenler ve öğrenciler istişare ederek bu paketlerden birini değerlendirebilirler. Bilim gösteri paketi bunlardan birincisidir. Bilimin eğlenceli yüzü, detaylı ve doğru bilgilerle öğrencilere aktarılmaktadır. Bunlara ek olarak jr robotics paketi de ilgi çeken bir diğer seçenektir.
 
Hologram ve 3D baskılarla öğrencilerin bilim alanında uygulamalı olarak çalışmaları amaçlanmaktadır. Masal atölye paketleri de seçilebilecek son paketler arasında yer alıyor. Paket içeriğinde birçok sanatsal malzeme kullanılmaktadır. Çocukların kendilerini en iyi şekilde ifade etmeleri için tüm ekipmanlar ve gereçler bulunmaktadır.
 

Canlıları Keşfetme Fırsatları

Hem çocuklara hem yetişkinlere sunulan en önemli fırsatlardan biri de canlıları doğal alanda izleme fırsatıdır. Yavru timsahlar, mercanlar, pirana türündeki balıklar bu canlılardan birkaçını teşkil ediyor. Bunun dışında deniz anaları, humboldt penguenleri ve su samurları da keşfedilebilir. Bazı su altı canlıları da tüplü dalış eğlencelerinde incelenebilir. Beslenme saatlerini izlemek isteyenler için de ek bir program mevcuttur.

Emaar Akvaryum Etkinlikleri


Kapılarını açan emaar akvaryum mekanı birçok farklı ve özgün eğlence imkanı sunuyor. Makul bir fiyata birçok eğlenceye katılmak mümkündür. Söz konusu aktiviteler kampanyalı ücretleri ile birlikte arz ediliyor. Hem çocuklara hem de yetişkinlere özel etkinlikler mevcuttur.
 

Sanal Gerçeklik Eğlencesi

Son zamanların popüler eğlencesi sanal gerçeklik oyunları ilk seçeneği oluşturuyor. Birer Vr oyunu olan Beat Saber ve Credd oyunları kapılarını açıyor. Aynı zamanda Arizona Sunshine adlı yepyeni bir oyun da sanal gerçeklik adına katılım gösterilecek bir başka oyundur. Zorluk seviyeleri öncesinde çekilebilir. Gerçeği aratmayan görüntüleri ile zombi istilasına karşı mücadele edilebilir. Creed oyununda ise Rocky ile birlikte çalışılabilir ve boks mücadelesinin tüm doludizgin heyecanı yaşanılabilir.
 


Akvaryumda Tüplü Dalış Heyecanı

Özel mekanın özel seçeneklerinden bir diğeri tüplü dalış adı ile lanse ediliyor. Her gün yapılan bu etkinlik hem çocuklara hem de yetişkinlere açıktır. Günlük kotası toplam 3 dalıcıya ev sahipliği yapmaktadır. Dalış yapılacak olan akvaryumun toplam sıcaklığı 24 derecedir. Özel ısıtma sistemi sayesinde sonbahar ve kış aylarında da değerlendirilebilecek bir etkinliktir.
 
Söz konusu ortam tamamen doğal deniz altı ortamıdır. Çeşitli vatozların yanı sıra gitar köpek balıkları da dalış heyecanına eşlik etmektedir. 14 yaş üzeri çocukların katılımında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Tüplü dalış heyecanının ücretlerinde yüzde 10 indirim yapılıyor. Rezervasyonlar online olarak ya da telefonla yapılabilir ve gerekli koşullarda iptal edilebilir.
 

Özel Doğum Günü Paketleri

Çocuklarının doğum gününü özel mekanlarda kutlamak isteyenler için Emaar Akvaryum bu alanda da avantajlar sunuyor. Doğum günü paketleri yemekli ve yemeksiz olarak ikiye ayrılıyor. Tüm kutlama toplamda üç seans üzerinden yapılmaktadır. Her seansın bir süresi ve ücreti bulunuyor. Rezervasyon için arayan ebeveynler seans seçimlerini de önceden yapabilirler.