28.03.2020 tarihi itibariyle koronavirüs tedbirleri kapsamında zorunlu sebepler dışında şehirlerarası otobüs ve uçak seyahatlerine kısıtlama getirilmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Dolphinarium Bileti

Aktivite, Akvaryum

 130 TRY - 160 TRY

Kısa Açıklama: İstanbul Dolphinarium, Deniz Memelilerinin büyülü dünyasını keşfetmek için size eşsiz bir fırsat sunuyor. Bu müthiş canlılarla doğrudan doğruya iletişim kuracak, onları yakından tanıyıp onların doğadaki yerini daha fazla önemseyeceksiniz. Yunuslar, Morslar, Foklar ve Balina... Birbirinden akıllı ve sevimli. Hepsi sizi bekliyor...

Detaylar

 • WARNING: This ticket is for Turkish citizens only! Proof of citizenship is required at the entrance!
 • UYARI: Bu bilet sadece TC vatandaşları içindir. Girişte kimlik gösterilmesi zorunludur. Kimlik ibraz edemeyenler gösteriye alınmaz.
 • Biletinizi internetten alın, bilet satın alma (gişe) sırası beklemeyin. Yaz dönemi bilet gişesinde uzun kuyruklar oluşmaktadır.
 • Bilet.com iptal güvencesi: Biletinizi bilet.com`dan alın, kafanız rahat olsun. 24 saat öncesine kadar full iptal/iade garantisi. Kesintisiz ve komisyonsuz güvenli ödeme.
 • Girişler epostanıza gönderilen karekodla yapılacaktır. Gitmeden önce karekodunuzun çıktısını alınız.
 • Gösteriler Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri 11:00 ve 15:00`te, Pazartesi günü 15:00'tedir. Gösteri yaklaşık 1 saat sürmektedir.
 • Gösteriyi daha yakından izlemek için lütfen en az yarım saat öncesinde kapıya geliniz ve erken giriş yapınız. Gösteriden yaklaşık 20 dakika önce ziyaretçiler içeri alınmaktadır.
 • Gösteri sırasında ön taraflarda oturan seyirciler hafifçe ıslanabilir. Gösteri arasında gösteri yapan hayvanlarla resim çektirebilirsiniz (ücrete tabidir).
 • Yüzme, tanışma ve dalış programları için önceden rezervasyon gereklidir.
 • Biletler 2019 yaz sezonu için geçerlidir. Biletleri herhangi bir gün kullanabilirsiniz. Biletler bir kişilik ve bir kullanımlıktır.
 • Kullanılmamış biletlerin iptal/iadesi için bilgi@bilet.com veya 0 850 450 9988.
 • Sağlayıcı etkinlik programı, saatleri ve içeriğini değiştirme hakkına sahiptir.
 • Sağlayıcı etkinlik ve tur sarasındaki kayıp ve hırsızlıktan sorumlu değildir.
 • Fatura için kişi/firma adı, TC kimlik/vergi numarası ve adresinizi bilgi@bilet.com`a gönderiniz.
 • Etkinlik öncesinde, sırasında veya sonrasında meydana gelebilecek her türlü kaza, yaralanma vb. durumlardan Bilet.com sorumlu tutulamaz.

Bilet Seçenekleri

 • Dolphinarium Gösteri - 160/130 yerine 130/105 tl
  --
  (İstanbul)
  130 TL
  Satışta
 • Dolphinarium Show €20/€25
  --
  (İstanbul)
  160 TL
  Satışta

Dolphinarium TC Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Dolphinarium Gösteri - 160/130 yerine 130/105 tl Yetişkin 130,00 TL
Çocuk 105,00 TL

Dolphinarium Yabancı Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Dolphinarium Show €20/€25 Yetişkin 160,00 TL
Çocuk 130,00 TL

Benzer Etkinlikler

Emaar Akvaryum
Emaar Akvaryum
69 TL  62.00 TL
-10%
Satın Al
Antalya Aquarium - Akvaryum
Antalya Aquarium - Akvaryum
72 TL  65.00 TL
-10%
Satın Al
Antalya Aquarium - Full Paket
Antalya Aquarium - Full Paket
140 TL  119.00 TL
-15%
Satın Al

Aynı Şehirdeki Diğer Etkinlikler

Emaar Akvaryum
Emaar Akvaryum
69 TL  62.00 TL
-10%
Satın Al
Gladsos Park
Gladsos Park
 60.00 TL
Satın Al
Viasea
Viasea
70 TL  49.00 TL
-30%
Satın Al

İstanbul Dolphinarium Hakkında

Ziyaretçilerine kapılarını ilk kez 2008 yılında açan Dolphinarium, deniz memelilerinin büyülü dünyasını eşsiz bir deneyimle keşfetme fırsatı sunmaktadır. 5.800 m2 kapalı alana sahip olan ve toplamda 8.695 m2 alana kurulu İstanbul Dolphinarium tesisinde yaklaşık 3100 m3 denz suyu bulunmaktadır. Tesis içerisinde 7 adet havuz ve 950 kişilik gösteri merkezi bulunmaktadır.Dolphinarium gösterileri yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir. Gösteri için biletlerinizi gişelerden alabilirsiniz. 20 kişi ve üzeri gruplardan biletler önceden aranarak rezerve edilmelidir. İndirimli biletler söz konusu olduğunda, kampanyalarda kimlik gösterimi zorunludur. Dolphinarium merkezimizin güncel web sitesini takip ederek, fiyatlar, gösteriler hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Dolphinarium
 

 Dolphinarium Fiyat Listesi

 Gösteri Fiyatları

 Tam bilet : Normal (160 TL) - Vip (250 TL)
 
 3-11 yaş için bilet: Normal (130 TL) - Vip (200 TL)
 
 Öğretmen/Öğrenci: Normal (130 TL) - Vip (200 TL)
 
 0-2 yaş arası bilet fiyat: Normal (Ücretsiz) - Vip (Ücretsiz)
 
 65 yaş ver üzeri kişiler için bilet: Normal (130 TL) - Vip (200 TL)
 

 Yunuslarla Tanışma

 
 1 Kişi: 850 TL
 
 2 Kişi: 1500 TL
 
 3 Kişi: 2000 TL
 
 

 Yunuslarla Yüzme - (10 dakika sürmektedir)

 
 1 Kişi: 850 TL
 
 2 Kişi: 1500 TL
 
 3 Kişi: 2000 TL
 
 

 Dalış Fiyatları (20 dakika sürmektedir)

 
 1 Kişi: 1700 TL
 
 2 Kişi: 3100 TL
 
 3 Kişi: 3800 TL
 

 Yunuslar Hakkında Bilgi


İstanbul Dolphinarium
 
 Yunuslar, memeli hayvanlar grubunun en zeki hayvanı olarak bilinirler. Balinalardan aynı familya grubundan gelen yunuslar, alçak denizlerde kıyıya akın olarak görülmektedirler. Dünyanın her yerinde görülen bu memelilerin, 43 türü bulunur. Bu türlerin 5 tanesi nehirlerde yaşarken, 38'i denizlerde yaşar.
 
 Farklı renkleri olsa bile en çok gri renkte görülürler. Yunuslar dünya geneline yayıldıklarında tam sayılarını bilmek zordur. 20 veya 30 dakikada bir nefes alımı yapmak için suyunu yüzeyine çıkarlar.


 
 
 1- Tek-Arkadaşlarla/Aileyle beraber gelmek istiyoruz, bunun öncesinde rezervasyon yapmamıza gerek var mıdır?
 
 - Gösterilerimizi ziyaret etmek isteyenler (20 kişiden) az olmaları halinde herhangi bir rezervasyon almalarına gerek yoktur. Salonumuzun kapasitesin 1000 kişilik olduğu için biletlerimizin tükenmesi söz konusu olmamaktadır. Yine koltuklarımızın üzerinde numaralar bulunmadığından, önceden yer ayırt etme durumu mümkün olmamaktadır. Eğer yunuslarla tanışmak, yüzmek isterseniz, önceden rezervasyon almanız gerekecektir.
 
 2- Büyük gruplar halinde geleceğiz Okul/Şirket/Turistik rezervasyon yapmalı mıyız?
 
 - 20 kişiden daha fazla olan grupların gösterilerimizi izlemeye gelebilmesi için önceden rezervasyon almaları gerekecektir. Bunun için müşteri hizmetlerimiz telefonla aranabilir veya e-mail üzerinden bilgi aktarılabilir.
 
 3- Kötü hava koşullarında tesisiniz etkileniyor mu?
 
 - Hem salonumuz hem gösteri havuzumuz, kapalı bir alan içerisinde yer alır. Bu nedenle kötü havadan etkilenmesi söz konusu değilidir.


 
 4- Yunuslarla yüzebilmek için şartlar nelerdir?
 
 - Yunuslarla yüzme programına katılım sağlanabilmesi için her şeyden önce yüzme bilinmesi gerekmektedir. Havuz 5 metre derinliğinde olduğu için desteksiz yüzme gerçekleştirilebilmelidir. Kış aylarında yaş sınırı 10 ve üzeri iken, yaz aylarında 6 ve üzeridir. Yine yüzmek isteyen kişi hamile olmamalı, herhangi bir hastalığı bulunmamalıdır.
 
 5- Gösteri Süresi Ne Kadardır?
 
 - Gösterinin süresi 1 saattir.
 
 6- Yüzmeyi bilmiyorum fakat yunuslarla zaman geçirmek isterim, bunun için ne yapmam gerekir?
 
 - Yüzmeyi bilmediği halde, yunuslarla tanışmak isteyen misafirlerimiz 'Yunuslarla tanışma programı'na katılım sağlayabilirler. Bu programımızdan büyük küçük tüm misafirlerimiz keyif alabilmektedir. Program hakkında detaylar için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 
 7- Kredi kartı geçiyor mu?
 
 - Ödemelerinizi dilerseniz kredi kartıyla yapabilirsiniz.
 
 8- Web sayfanızın içerikleri güncel midir?
 
 - Fiyat değişiklikleri, gösteri saatlerini sürekli olarak web sitemizde yer veriyoruz. Bu bilgilerimizin tamamı güncel olmakla birlikte, daimi olarak yenilenmektedir.
 
 9- Dolphinarium çalışma saatleri nelerdir?
 
 - Dolphinarium gösteri merkezimiz haftanın 7 günü, saat 09.00 ile 18.00 arasında açıktır. Umumi ziyaretler dışında program böyledir. Ayrıca, yunuslarla tanışma, yunuslarla yüzme programları için merkezimiz önceden mutlaka aranmalıdır.