Çamlıca Kulesi Yorumları

Çok İyi (6)
İyi (6)
Orta (3)
Kötü (4)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

3.6

20 Değerlendirme
H**** ***

Güzeldi daha güzel olabilirdi


N**** ***

Vale uygulaması hiç doğru değil kuleye çıkış 80 tl türkler için çok pahalı


M**** G****

Çamlıca kulesi ziyaretimizden memnun kaldık. Seyir terası restorant bölümünde panorama gayet güzeldi. Çalışanların Hizmetlerinden ve saygılı nazik davranışlarından memnun kaldık. Tek talebim biletlere yer alan ziyaret saatlerine uyulmaması dan dolayı kaldırılması. Kafa karışıklığı gidermesi adına iyi olacaktır.


E**** T****

Sütlaç 47 tl, otopark 40 tl.. 25 yaş üzeri öğrenci indirimini esirgemişler. Mimari mukemmel. Çalışanlar kibar.


M**** K****

Çok güzel bir deneyimdi park yeri konusunda bir sıkıntı yaşamadık çalışanlar gayet eğitimli ve kibardı içeride de fiyatlar gayet uygundu herkese tavsiye ederim


K**** ***

Çok teşekkür ederiz herşey çok güzel


T**** T****

Olumlu açıdan giriş için ilgi alaka güzeldi. Kafeterya için yer bilgisi alan ilgili personel de gayet güler yüzlüydü.. Olumsuz olarak camlar kirliydi ve en önemlisi çıkışta kapının önündeki vale tarzı görevlilerin bir araya toplanıp muhabbet edip çıkan ziyaretçilerle ilgilenmemesi büyük ayıptı, ne işe yaradıklarını anlamadım da gerçi neyse. Daha disiplinli çalışanlarla devam etmeleri gerekir. Çok memnun kalmadım açıkçası...


F**** k****

İt was very nice


S**** B****

Kuleye arabamız ile ulaştık Otoparkda zorunlu vale hizmeti veriliyor. 50TL ödeme yaptık 200 metre aşağıda ücretsiz park yeri bulunabilecek yerler var. Buradan Kuleye ulaşım hizmeti var.Golf arabaları ve münübüs ile sizi ulaştırıyorlar.Kuleden İstanbulu izlediğinizde nekadar betonlaştığını görüyorsunuz.Camlar daha sık temizlenmeliydi yetkililer dağcıların temilediğini söyledi.Japonlar güneş enerjisi ile temizlenen camlar üretmişler onlar daha ekonomik olabililir.Dürbün konulabilirdi.


*** K****

80 lira bilet bence çok fazla, bilet fiyatını yüksek buldum bir daha gitmem çünkü değmez. 40 lira uygun normal bilet fiyatı 40 lira olabilir. Kapıda vale var ve 50 TL ücreti var bu da çok fazla geldi bana.


Yorum Gönder