Çamlıca Kulesi Yorumları

Çok İyi (16)
Çok İyi (9)
Orta (3)
Kötü (4)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.16

32 Değerlendirme
S**** B****

seyir tearsının camları çok kirliydi . İlgi ve hizmet noktasında memnun kaldık ancak camlar kirli olunca beklentimiz noktasında pek tatmin etmedi açıkçası.


K**** K****

Merhaba, Çamlıca Kulesi gerçekten görmeye değer, harika olmuş bir yapı. Seyir terasına çıktım ve Restoran kısmını da ziyaret edeceğim inşallah. Yalnız bileti online 21.00-22.00 saatleri arası için satılıp 21.45 de kuleden çıkarılmak hiç hoş değil. Asansör görevlisinin bu vakitte neden geldiniz hissiyatını aktarması da hiç olmadı.


T**** B****

Çok güzel olmuş, İstanbul buradan bir başka. Restauran ve Cafe profosyonel hizmet veriyor. Fiyatlar normal. Personel cok saygılı ve işini iyi yapıyor.Emeği geçenlerden Allah razı olsun.


H**** i****

Memnun kaldığımızı söyleyemem neden? Girişte otopark sorunu yaşadık böyle bir yere 20-30 arabalık park yeri hiç yetermi?2.bilgilendirme ve yönlendirme eksik 3.pandemi kurallarına uyulmuyor ikaz edende yok özellikle asansörde 4.seyir katında temizlik yok gibi camlar leş gibi üstelik giriş ücreti pahallı olduğu halde yani sadece yüksekten bakmak için oraya gitmeye değmez


G**** D****

Seyir Terasinin camlari cok kirliydi.Onun haricinde kahvalti yaptik guzeldi.


Y**** ***

Yanımda yaşlı insan var demiştim , golf arabası yemek saatindeymiş diye taksi tutup kuleye çıkardım annemi


D**** U****

Harika bir manzara. Çok sevindim


B**** k****

Dedemi götürdüm. Otoparktan girişe kadar golf arabası ile yardımcı oldular. Girişte telefon numaramı söyleyince biletimizi verdiler .


D**** C****

21:00 - 22:00 dilimi için aldığım biletlerden 21:36 da çıkartılmam dışında bir sıkıntı yok


H**** ***

Güzeldi daha güzel olabilirdi


Yorum Gönder