Wizz Air Hungary Uçak Bileti

Wizz Air Hungary Hakkında

Wizz Air Hungary, Macaristan’ın önemli havayolu şirketlerinden birisidir. Firma merkesi, uluslararası Budapeşte Liszt Ferenc Havalimanında bulunuyor. Wizz Air Hungary uçak bileti ile Macaristan’da düşük bütçeli uçuşlar yapabiliyorsunuz. Macaristan’ın en büyük uçak filosuna sahiptir ve yaklaşık 150 noktaya uçuşlar yapıyor. Uçaklarında üç farklı renk kullanan Wizz Air Hungary şirketi, beyaz, viola ve açık pembe renklerini tercih ediyor.

Wizz Air Hungary havayolu 2003 yılında kurulmuştur. Firmanın geçmişi 1957 yıllarına kadar gidiyor. Ticari işletme merkezi Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de bulunuyor. Uçak filosunda 120 adet son model modern uçaklar yer alıyor. Dünyanın her yerine uçuşlar düzenliyor ve 150 farklı destinasyona düzenli olarak seferler yapıyor. Firmanın kurucusu Jozef Varadi, ilk uçuşta bulunan yolculardan birisidir. Tüm müşterilerine daha ekonomik ve daha hızlı hizmetler sunmaya çalışıyor.


Wizz Air Hungary Rota Ve Seferleri

Wizz Air Hungary havayolu 180 yolcu kapasiteli modern uçakları ile seyahatler düzenliyor. Rota seçeneklerini 6 kıta üzerinde 150 nokta olarak belirliyor. Rotaları arasında, Londra, Belgrad, Kiev, Prag, Sofya, İstanbul, Üsküp, Varşova, Lubin, Kişinev, Varna vb. gibi çok sayıda yer alıyor. Seferlerini tarifeli olarak düzenliyor ve yolcular günler öncesinden indirimli bilet satın alabiliyor.


Check-in İşlemleri

Wizz Air Hungary uçak bileti için ücretsiz check-in hizmetleri veriliyor. Yolcular, biletleri için bilgisayar ya da mobil cihazlar üzerinden online check-in işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Bilet rezervasyonu yaparken koltuk satın alan yolcular, uçuştan 30 gün önce check-in işlemlerini yapabiliyor. Koltuk satın almayan yolcular ise uçuştan 48 saat önce online check-in işlemlerini yapmaya başlayabiliyorlar. Yolcular, havalimanlarından da check-in işlemlerini yapabiliyor ve bu işlemler için ücret ödemek zorunda kalabiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Wizz Air Hungary uçak bileti için ücretsiz bagaj hakkı limitlerinden faydalanılabiliyor. Ücretsiz bagajlar, 1 bagaj için 10 kg, 2 bagaj için 20 kg, 3 bagaj için 3 kg olabiliyor. Yoğun sezonlarda, ücretsiz bagaj hakkı fazla tanınmıyor. Yolcular, bagaj ölçü ve ağırlıklarına göre belirlenen ücretleri ödeyerek bagajlarının kabul edilmesini sağlayabiliyor. Bagaj ek ücretleri, uçuşun yapılacağı rotaya göre değişiyor. Yoğun sezon harici dönemlerde uçak bileti satın alanlar, ücretsiz bagaj hakkından faydalanabiliyor ve belirlenen limitlerde bagaj bulundurabiliyor.


Wizz Air Hungary İkramlıklar

Wizz Air Hungary havayolu uçuşları başladıktan sonra yolcular uçak içerisinde sunulan ikramlardan faydalanabiliyor. İkram seçenekleri arasında, sıcak yiyecekler ve soğuk içecekler yer alıyor. Uzun mesafeli uçuşlara katılanlar, check-in işlemlerini yaparken ya da firmanın belirlemiş olduğu zamanlarda yemek siparişlerini bildirebiliyorlar. Yolcular yemek servislerini ücretli olarak talep edebiliyor ve uçakta kredi kartı il ödeme yapabiliyorlar.


Koltuk Seçimi

Wizz Air Hungary online check-in işlemlerini ücretsiz olarak yapan yolcular aynı anda koltuk seçimi de yapabiliyor. Uçaklarda tek kabin bulunduğu için tüm yolculara standart koltuk seçenekleri sunuluyor. Koltuk seçimleri, koridor, cam kenarı, yan yana olarak yapılabiliyor. Diz mesafesi fazla olan koltuklar, acil çıkış kapısı yakınındaki koltuklardır. İsteyen yolcular, ek ücret ödeyerek buradaki koltukları seçebiliyorlar.


Wizz Air Hungary Özel Programları

Wizz Air Hungary havayolu Privilege Pass programı ile yolcularını ödüllendirmeye çalışıyor. Özel program avantajlarından faydalanmak isteyenler, sahip oldukları kartları kullanarak, bilet satın alma ve diğer işlemleri yapabiliyor. Yapılan her işlem miktarına göre kullanıcılara mil puanı veriliyor. Wizz Air Hungary havayolları, yolcularının bu puanları kullanarak ücretsiz ya da indirimli hizmet seçeneklerinden faydalanmasını sağlıyor.


Wizz Air Hungary İletişim

Wizz Air Hungary havayolları, telefon numarası: 0850 390 1948
E-mail adresi: wizz.ads@lxm-group.com.
Web sitesi: https://www.wizzair.com
İletişim adresi: 1103 Budapest, Kőér utca 2/A. B. ép. II-V

En Ucuz Wizz Air Hungary Uçak Biletleri


W6 Wizz Air Hungary 03 Ağustos 2022
Sofya Bolonya 372.35 TL
W6 Wizz Air Hungary 08 Ağustos 2022
Sofya Bolonya 465.41 TL
W6 Wizz Air Hungary 10 Ağustos 2022
Sofya Bolonya 548.57 TL
W6 Wizz Air Hungary 03 Ağustos 2022
Malta Sofya 684.29 TL
W6 Wizz Air Hungary 26 Eylül 2022
Sofya Bolonya 700.38 TL
W6 Wizz Air Hungary 18 Eylül 2022
Sofya Roma 734.26 TL
W6 Wizz Air Hungary 05 Ağustos 2022
Malta Sofya 808.75 TL
W6 Wizz Air Hungary 04 Ekim 2022
Atina Larnaca 813.89 TL
W6 Wizz Air Hungary 11 Eylül 2022
Sofya Roma 837.28 TL
W6 Wizz Air Hungary 12 Kasım 2022
Sofya Londra 851.23 TL
W6 Wizz Air Hungary 03 Ağustos 2022
Sofya Roma 854.25 TL
W6 Wizz Air Hungary 14 Eylül 2022
Sofya Roma 856.2 TL

Wizz Air Hungary Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Average Point

0

Yorum Yok