Spirit Airlines Uçak Bileti

Spirit Airlines Bilgileri

Headquarter

Florida

Year of Foundation

1983

Number of Destinations

83

Number of Countries Flying

18

Total Aircraft Number

174

IATA Kodu

NK

Spirit Airlines Hakkında

Spirit Airlines firması Kuzey Amerika’nın en büyük dördüncü hava yolu şirketi olarak biliniyor. Bunun yanında firma Kuzey Amerika’da bulunan ultra düşük maliyetli taşıyıcılar arasında başı çekiyor. Spirit Airlines firmasının 1983 yılında kurulduğu biliniyor. Firma, kurulduğu tarihten itibaren yolcularını düşük bütçelerle uçurmayı amaçlıyor. Bu konuda da oldukça başarılı olduğu biliniyor. Spirit Airlines firmasını tercih edenler çok daha düşük ücretlere seyahat edebiliyor.


Spirit Airlines Rota ve Seferleri

Spirit Airlines firması genel olarak Amerika Birleşik Devletleri’ne, Karayipler’e ve Latin Amerika ülkelerine uçuşlar gerçekleştiriyor. Gerçekleştirilen uçuşların bilgileri firmanın resmi internet sitesinde yazıyor. Dileyen kişiler bu siteden yardım alabiliyor. Spirit Airlines uçak bileti ücretleri diğer firmalardan çok daha aşağıda oluyor. Spirit Airlines uçak filosunda 175 tane uçak bulunuyor. Bu uçak sayısı şirket yönetimi tarafından yeterli olarak görülmüyor. Bundan dolayı daha fazla uçak alma anlaşmaları yapılıyor. Spirit Airlines firmasının uçuş yaptığı şehirlerden bazıları:
  • Washington
  • New Mexico
  • Minnesota
Spirit Airlines firmasının merkezi Florida’da bulunuyor.


Check-in İşlemleri

Spirit Airlines şirketi müşterilerine pratik ve kolay bir check in imkanı sunuyor. Bu imkanla beraber kolay bir şekilde check in yapılabiliyor. Check in işlemlerini yapmak için uzun bir süre bulunuyor. Uçuşa son 1 saat kala check in işlemlerinin tamamlanmış olması gerekiyor. Spirit Airlines yolcuları mobil uygulama sayesinde check in işlemlerini tamamlıyor. Ancak havaalanında çalışan kişiler de check in işlemlerinde yardımcı olabiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Spirit Airlines firmasının ücretsiz bagaj hakkı bulunuyor. Her yolcu 23 kilograma kadar olan bir bagajını ücretsiz bir şekilde taşıtabiliyor. Ancak bu oranı geçen bagajlar için ekstra ücret ödemek gerekiyor. Ekstra ödemeleri belirleyen birçok etken bulunuyor. Seferin yurt içinde veya yurt dışında olması ödenecek olan miktarın belirlenmesinde dikkat edilen hususlar arasında yer alıyor. Spirit Airlines firmasını tercih eden kişilerin ücretsiz bagaj hakkına sahip olabilmesi için bagajlarının 203 cm’yi geçmemesi gerekiyor.


Spirit Airlines İkramlıklar

Spirit Airlines firması, ekonomi sınıfından alınan biletler için ikram servisi yapmıyor. Spirit Airlines firmasını tercih edenlerin ikramlardan faydalanması için business sınıfından bilet alması gerekiyor. Spirit Airlines uçak bileti fiyatları ekonomi ve business sınıfları için farklı oluyor. Spirit Airlines özel diyet gereksinimlerini içeren istekleri kabul etmiyor. Ancak menüyü oldukça geniş tutuyor.


Koltuk Seçimi

Spirit Airlines firmasının uçaklarında farklı koltuklar bulunuyor. Standart olan koltuklar check in işlemleri sırasında ücretsiz bir şekilde seçilebiliyor. Ancak bazı koltuklar için ödeme yapmak gerekebiliyor. Birlikte yolculuk etmek isteyen kişiler aynı sırada bulunan koltukları tercih edebiliyor. Acil çıkış kısımlarında bulunan koltukları tercih edenlerin acil durum anında ekibe yardım etmesi gerekiyor.


Spirit Airlines Özel Programları

Spirit Airlines firması müşteri odaklı çalışıyor. Bundan dolayı yılın belli dönemlerinde müşterileri için avantajlı paketler çıkarıyor. Bu paketleri tercih eden kişiler çok düşük ücretlere bilet sahibi olabiliyor. Ancak bunun için firmayı devamlı kullanmak gerekiyor. Spirit Airlines yolcuları çalışanlardan aldıkları kartla mil biriktirebiliyor. Biriktirilen miller sayesinde ucuza bilet bulunabiliyor. Pek çok kişi mil biriktirmenin detaylarını araştırıyor. Spirit Airlines resmi internet sitesinde bu konunun detayları yer alıyor.


Spirit Airlines İletişim

Spirit Airlines telefon numarası:801 401 2222
E mail adresi:spiriairlines@ntstouroperator.com
Web sitesi:www.spirit.com
Adres: 2800 Executive Way Miramar, FL 33025 USA

En Ucuz Spirit Airlines Uçak Biletleri


NK Spirit Airlines 11 Eylül 2022
Los Angeles Las Vegas 771.44 TL
NK Spirit Airlines 08 Ağustos 2022
New York Miami 1,628.64 TL
NK Spirit Airlines 28 Ağustos 2022
Las Vegas Los Angeles 1,972.62 TL
NK Spirit Airlines 29 Temmuz 2022
Houston New York 2,501.08 TL
NK Spirit Airlines 12 Ağustos 2022
New York Miami 2,558.62 TL
NK Spirit Airlines 18 Ağustos 2022
Miami San Diego 3,073.38 TL
NK Spirit Airlines 22 Temmuz 2022
Houston New York 7,579.99 TL

Spirit Airlines Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Average Point

0

Yorum Yok