Southwest Airlines Texas Uçak Bileti

Southwest Airlines Texas Bilgileri

Headquarter

Dallas

Year of Foundation

1967

Number of Destinations

99

Number of Countries Flying

0

Total Aircraft Number

708

IATA Kodu

WN

Southwest Airlines Texas Hakkında

Southwest Airlines Texas

Ticari merkezi, Teksas eyaletinin Dallas şehrinde bulunan Southwest Airlines havayolu şirketi 1967 yılında kurulmuştur. Günümüzde, 48 çalışanı ve 700’den fazla uçak filosu ile dünyanın en düşük maliyetli ve en büyük havayolu şirketlerinden birisi olarak hizmet veriyor. Southwest Airlines Texas uçak bileti satın alma işlemlerini online olarak yapabiliyorsunuz. Bilet satış sitelerinden güncel kampanyaları takip edebiliyor ve avantajlardan faydalanabiliyor. Firma, Amerika Birleşik Devletleri dışındaki ilk seferini Karayip ülkesine 2014 yılında yapmıştır.

Southwest Airlines, 1967 yılında resmi olarak kurulduktan sonra günümüze kadar 100 milyondan fazla müşterisine hizmet vermiştir. Havayolu şirketi, Amerika Birleşik Devletlerinde 101 farklı noktaya uçuş yapıyor. Günlük ortalama 4 binden fazla uçuş gerçekleştiriyor. Southwest Airlines havayolu, 800’e yakın Boeing uçağı ile hizmet veriyor. Farklı koltuk sayılarında çok sayıda uçak seçeneği ile farklı noktalara uçuşlar yapıyor. Yıllık 70 milyondan fazla yolcu taşıyor. En büyük ve en ekonomik hizmet seçenekleri sunan havayolu şirketi, bagaj, ikram ve diğer hizmet seçenekleri ile üyelerine en iyi hizmetleri sunuyor.


Southwest Airlines Texas Rota Ve Seferleri

Southwest Airlines havayolları, 97 farklı uçuş noktasına günlük 4 bin civarında sefer düzenliyor. Dünyanın en çok yolcu taşıyan havayolu şirketidir. Firmanın günlük uçuş seferleri düzenlediği destinasyonlar arasında şuralar yer alıyor. Chicago, Las Vegas, Baltimore, Dallas, Denver, Phoenix, Houston, Los Angeles, Atalanta, Orlando gibi birçok şehre günlük sefer düzenliyor. Sürekli yenilikler yapan ve hizmetlerini genişleten firma, 12 adet rotasına 3 yeni rota ekleyerek daha geniş ağ üzerinden hizmet vermeye çalışıyor. Rotaları arasında, Austin ve Tulsa, San Antonio ve Oklahoma City, Syracuse ve Tampa, Fort Lauderdale ve Havana, Pittsburg ve Mayrtle Beach gibi rota seçenekleri yer alıyor.


Check-in İşlemleri

Southwest Airlines Texas uçak bileti için check-in işlemlerinin online olarak yapılması öneriliyor. Mobil cihazlar ya da firma web sitesi erişimleri ile online check-in işlemleri hemen yapılabiliyor. Düzenlenen seferlere göre check-in işlemlerinin açılış süreleri değişebiliyor. Müşteriler, firma web sitesinden check-in işlemlerini yapacakları zamanı ve nasıl yapabileceklerini öğrenebiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Southwest Airlines Texas uçak bileti check-in işlemlerini yaparken, el bagajı ve kabin bagajı hakları hakkında detaylı bilgi alınabiliyor. Yolcular, 10x16x24 cm ebatlarında el bagajını ücretsiz olarak kabin içerisinde bulundurabiliyor. Kargo bölümüne verilecek bagajlar 23 kg kadar ücretsizdir. Ücretsiz bagaj hakkı için valiz ölçüleri toplamı en fazla 158 cm olmalıdır. Belirtilen ölçü ve ağırlıktan fazla olanlar parça başına 50 USD ekstra ücret ödeyebiliyor.


Southwest Airlines Texas İkramlıklar

Southwest Airlines şirketi, uçuşlarda müşterilerine, alkolsüz içecekler ve atıştırmalıklar ikram ediyor. Uzun yolculuklar yapacak olanlar, firmanın web sitesinden, uçakta talep edebilecekleri ikramlıkların neler olduğunu görebiliyor. İsteyen müşteriler, yolculukları boyunca, bira, şarap ve kokteyl türü alkollü içecekleri ücret karşılığında satın alabiliyor.


Koltuk Seçimi

Online rezervasyon sırasında ya da uçak bileti check-in işlemlerini yaparken koltuk seçimi işlemleri yapılabiliyor. İşlem yaptığınız sırada boş olan tüm koltuklar arasından seçim yapabiliyorsunuz. Southwest Airlines firması, müşteri memnuniyeti için koltuk genişliğini ve minder rahatlığını artırıcı işlemler yapmıştır. Hizmetleri ile müşterilerinin konforlu yolculuk yapmalarını sağlıyor.


Southwest Airlines Texas Özel Programları

Soutwest Airlines firması, günlük binlerce uçuş seçenekleri sunarak müşterilerinin mil programlarından faydalanmasını sağlıyor. Rapid Rewards programı ile uçuş mesafesi ayrımı olmaksızın tüm yolcularına kalkış ve varış noktaları arasında uçuş başına kredi seçenekleri sunuyor. 24 ayda 16 kredi biriktirenler, 12 ay içerisinde ücretsiz bilet satın alabiliyor.


​Southwest Airlines Texas İletişim

Southwest Airlines, telefon numarası: +1 800 435 97 92
e-mail adresi: Direct Message @SouthwestAir.com
web sitesi: https://southwest.com/
İletişim adresi: Dallas, Texas ABD. 
 

Southwest Airlines Texas Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Average Point

0

Yorum Yok