Juneyao Airlines Uçak Bileti

Juneyao Airlines Bilgileri

Headquarter

Şanghay

Year of Foundation

2005

Number of Destinations

62

Number of Countries Flying

19

Total Aircraft Number

86

IATA Kodu

HO

Most Popular Juneyao Airlines Flight Schedules


Juneyao Airlines Hakkında

Juneyao Airlines

Juneyao Airlines, Şangay merkezli olarak kurulan ve uluslararası uçuş seferleri düzenleyen havayolu şirketidir. Juneyao Airlines uçak bileti satışları, 70 farklı uçuş noktası için yapılıyor. Çin merkezli hizmetleri ile dünyanın her yerine yolcu taşıyor. Online sistemler üzerinden uçak bileti sorgulamalarını yapanlar, uzun mesafeli uçuşlar için ekonomik ve avantajlı bilet seçeneklerini bulabiliyor.

Juneyao Airlines havayolları 2005 yılında Şangay, Çin merkezli olarak kurulmuştur. Star Alliance ailesine katılan ve uluslararası uçuş seferlerini tarifeli olarak sürdüren havayolu şirketi olarak tanınıyor. 68 adet uçağı ile dünyanın farklı bölgelerinde 70 farklı noktaya uçuşlar yapıyor. Juneyao havayolları, Çin ve Hong Kong içerisinde 35 farklı noktaya iç hat uçuşları yapıyor. Düşük fiyatlı hizmet seçenekleri ile sektörde kaliteli hizmetleri sunuyor. Alt kuruluşu olan 9 Air (AQ) ile uygun fiyatlı hizmetlerden faydalanılmasını sağlıyor.


Juneyao Airlines Rota Ve Seferleri

Juneyao Airlines, rotaları kıtalara göre belirleniyor. 2022 için belirlenen rotaları arasında şunları görmek mümkündür. Güney Kore, Kazakistan, Özbekistan, Pakistan, Dalian, Çongcing, Çangçun, Tientsin, Osaka, Qingdao, Quanzhou, Shenyang vb. gibi tüm sefer bilgilerini bilet sorgulama bölümlerinden ve firmanın web sitesinden öğrenebilirsiniz.


Check-in İşlemleri

Juneyao Airlines uçak bileti check-in işlemleri, uçağa biniş kartının alınmasını sağlayan işlemlerdir. Havayolu şirketlerine göre check-in işlem başlama süreleri farklı olabiliyor. Online check-in işlemleri, Juneyao Airlines web sitesi üzerinden yapılıyor. Yolcular bilet satın aldıktan sonra kendilerine bildirilen saat aralığında online check-in işlemlerini yaparak bitiş kartlarını oluşturabiliyor. Havalimanlarında juneyao airlines biletleri için check-in işlemleri kontuarların çalışma saatlerinde yapılabiliyor. Tüm yolcular zamanında check-in yaparak uçağa biniş sorunu yaşamamalıdır. Online check-in işlemleri uçuş saatine 24 saat kalınca açılıyor ve hemen yapılabiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Juneyao Airlines uçak bileti check-in işlemlerini yaparken her yolcu yanında taşıyabileceği bagaj hakkı kuralları hakkında da bilgi alabiliyor. Juneyao airlines firması misafirlerine, el bagajı ve kargo bagajı olarak iki ayrı hak tanıyor. Ekonomik sınıf ve business sınıf için belirlenen bagaj hakları, uçuş rotasına göre değiştiğinden, firma yetkililerinden ya da sitesinden bilgi almak önemlidir. Bilet satın alırken, acenteden de bagaj hakları bilgilerini alabilirsiniz. Bagaj haklarını öğrenirken, müzik aleti, spor ekipmanı ya da evcil hayvan taşıma kuralları hakkında da bilgi alabiliyorsunuz.


Juneyao Airlines İkramlıklar

Juneyao Airlines havayolu şirketi, tüm seferlerinde yolcularına ücretsiz ve ücretli ikram seçenekleri sunuyor. İkram menüsü ve ücretleri hakkında tüm bilgileri, web sitesi üzerinden müşterilerine gösteriyor. Ücretsiz ikramlarda, atıştırmalık yiyeceklerle bazı içecek seçeneklerini sunuyor. Ücretli olarak sıcak yemek siparişleri verilebiliyor.


Koltuk Seçimi

Juneyao Airlines ile konforlu bir yolculuk yapabilmek için koltuk seçimine önem verilmelidir. Rahat edebileceğiniz ve geniş diz aralığına sahip koltukları seçmek isteyenler, ek ücret ödemelidir. Standart koltukları tercih edenler, ücretsiz olarak cam kenarı ya da koridor seçimi yapabilecektir. Uzun süren yolculuklarda diz mesafesi önemlidir. Bunun için diz mesafesi geniş koltuklar, çıkış kapısına yakın bölümdeki koltuklardır ve check-in işlemleri sırasında ek ücret ödenerek seçilebiliyor.


Juneyao Airlines Özel Programları

Juneyao Airlines havayolu, sadakat programı ile yolcularının uçuşlar yapmasını sağlıyor. Özel program sayesinde, müşterilerin işlemler karşılığında miller kazanmasını sağlıyor. Sık uçuş programı ile mil kazanan yolcular, havalimanlarında sunulan hizmetlerden, bilet satın alma, koltuk seçimi ve bagaj ek ücret ödemelerini mil puanları ile yapabiliyorlar.


Juneyao Airlines İletişim

Juneyao Airlines havayolları, telefon numarası: +1(844)378-9909
E-mail adresi: customercare@juneyao.com
Web sitesi: www.juneyaoair.com
İletişim adresi: 8 Kangqiaodong Rd Pudong New Area Mailing Address: 80 Hongxiangsan Rd. Minhang District 200336
201305

En Ucuz Juneyao Airlines Uçak Biletleri


HO Juneyao Airlines 01 Eylül 2022
Şanghay İstanbul 50,372.38 TL

Juneyao Airlines Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Average Point

0

Yorum Yok