Hong Kong Airlines Tickets, Cheap Flights

Hong Kong Airlines Bilgileri

Headquarter

Hong Kong

Year of Foundation

2006

Number of Destinations

89

Number of Countries Flying

15

Total Aircraft Number

34

IATA Code

HX

Hong Kong Airlines Hakkında

Hong Kong Airlines bilet
Kara ve deniz yoluna göre birçok avantajının bulunması, hava yolunun daha fazla gelişmesini sağlıyor. İnsanların çoğu hava yolu ile seyahat etmeyi tercih ediyor. Hong Kong Airlines firmasının 2006 senesinde kurulduğu biliniyor. Firmanın merkezi Hong Kong’ ta bulunuyor. Hong Kong Airlines şirketi, HNA Group’ un yan firması olması için kuruluyor. Şirketin başkanlığını ise Liya Wang yapıyor. Hong Kong Airlines bünyesinde 42 uçak yer alıyor. Bu şirket müşterilerine güler yüzle hizmet vermeyi amaçlıyor.


Hong Kong Airlines Rota ve Seferleri

Hong Kong Airlines, filosunu daha da genişletmeyi amaçlıyor. Şirket başkanı Liya Wang yaptığı açıklamalarda çok daha geniş kesimlere hitap etmek istediklerini söylüyor. Hong Kong Airlines’ ın şu anda Türkiye’ye seferi bulunmuyor. Ancak önümüzdeki 5 yıllık süreçte Türkiye’ye de sefer açma planlanıyor.
Hong Kong Airlines, en fazla ülke içerisine uçuş gerçekleştiriyor. Bunun yanında 10’dan fazla ülkeye uçuşu bulunuyor. Hong Kong Airlines firmasının uçuş gerçekleştirdiği bazı ülkeler:
•Endonezya
•Malezya
•Vietnam
Hong Kong Airlines uçak bileti satın alanlar hizmetten çok memnun kaldıklarını dile getiriyor.


Check-in İşlemleri

Hong Kong Airlines uçak bileti alan kişilerin uçuştan önce check- in işlemlerini tamamlamaları gerekiyor. Aksi halde bilet yanabiliyor. Hong Kong Airlines çalışanları, check- in işlemlerini tamamlamada müşterilere yardımcı oluyor. Dileyen müşteriler koltuklarını kendisi seçebiliyor. Check-in işlemlerini tamamlayan kişiler uçuş için hazır hale geliyor. Yolcuların sağlıklı bir yolculuk yapabilmesi için check-in işlemlerini erkenden tamamlaması öneriliyor. Hong Kong Airlines yolcuları, check in işlemleri için uzun süreler harcamak zorunda kalmıyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Hong Kong Airlines şirketi, taşınan bagajlar için birçok güvenlik önlemi alıyor. Ancak bunun yanında yolcuların da kendi önlemlerini alması gerekiyor. Hong Kong Airlines şirketi her yolcu için 2 parça bagajı ücretsiz olarak taşıyor. Ancak bu parçaların belli ölçüleri geçmemesi gerekiyor. 2 parçadan faza olan bagajlar için ekstra ücret ödemek gerekiyor. Yolcuların bagajları seyahat bittikten çok kısa bir süre sonra sahiplerine teslim ediliyor.


Hong Kong Airlines İkramlıklar

Hong Kong Airlines şirketinin ikramları birçok kişi tarafından beğeniliyor. Yapılan anketlerde bu sonuç ortaya çıkıyor. Çünkü firma, ikram listesini geniş tutuyor. Çocuklar ve yetişkinler için farklı ikram menüleri bulunuyor. İkramların hepsi kapalı kutularda servis ediliyor. Bu sayede temizliğe önem verilmiş olunuyor. Hong Kong Havayollarının ikramları, seferlere göre değişebiliyor. Daha uzak bölgelere yapılan uçuşlar için daha fazla ikram veriliyor. Bu da yolculara karşı bir saygı olarak görülüyor. Hong Kong Airlines şirketinin ikramlarında alkollü içecekler de yer alabiliyor.


Koltuk Seçimi

Hong Kong Airlines yolcuları, koltuklarını kendisi seçiyor. Uçuştan önce gerçekleştirilen check-in işlemleri sırasında koltuk da belirleniyor. Koltuğun gelişigüzel seçilmemesi gerekiyor. Aksi halde rahat bir yolculuk yapılamıyor. Hong Kong Airlines firmasının filosunda bulunan uçaklarda farklı koltuk türleri yer alıyor. Çünkü firmanın uçakları, son teknoloji ile donatılıyor.


Hong Kong Airlines Özel Programlar

Hong Kong Airlines firmasının resmi sitesine girenler özel programların detaylarını bu sitede görebiliyor. Firma, hem müşteri memnuniyeti sağlamak hem de yeni müşteri çekebilmek için birçok özel program yayınlıyor. Hong Kong Airlines firmasının kendi kartı ile yapılan bilet alımlarında mil kazanılıyor. Kazanılan miller, biletlerde indirim yapılmasını veya biletlerin ücretsiz olmasını sağlayabiliyor.


Hong Kong Airlines İletişim

Hong Kong Airlines İletişim Numarası: +852 3916 3666
E mail adresi: caal.center@hkairlines.com
Web sitesi: www.hongkongairlines.com
Adres: 5N024 Level 5 Terminal 1 Hong Kong International Airport,
Lantau, Hong Kong

Cheapest Hong Kong Airlines Flights


HX Hong Kong Airlines 23 March 2023
Bangkok Hong Kong 2,744 TL
Satın Al
HX Hong Kong Airlines 20 March 2023
Bangkok Hong Kong 3,118 TL
Satın Al
HX Hong Kong Airlines 27 March 2023
Hong Kong Seul 3,336 TL
Satın Al
HX Hong Kong Airlines 30 March 2023
Seul Hong Kong 4,301 TL
Satın Al
HX Hong Kong Airlines 20 March 2023
Hong Kong Seul 4,533 TL
Satın Al
HX Hong Kong Airlines 25 March 2023
Hong Kong Seul 4,552 TL
Satın Al
HX Hong Kong Airlines 27 March 2023
Hong Kong Honolulu 15,451 TL
Satın Al
HX Hong Kong Airlines 22 February 2023
Manila Hatay 58,107 TL
Satın Al

Hong Kong Airlines Hakkında En Faydalı Yorumlar

Very Good ( )
Good ( )
Medium ( )
Bad ( )
Very Bad ( )
Average Point

0

Yorum Yok