Hawaiian Airlines Uçak Bileti

Hawaiian Airlines Bilgileri

Headquarter

Honolulu

Year of Foundation

1929

Number of Destinations

28

Number of Countries Flying

0

Total Aircraft Number

61

IATA Kodu

HA

Most Popular Hawaiian Airlines Flight Schedules


Hawaiian Airlines Hakkında

Hawaiian Airlines

Hawaiian Airlines havayolu firması, Amerika Birleşik Devletlerinin onuncu büyük ticari havayolu şirketi olarak hizmet veriyor. 1929 yılında kurulmuş ve tarifeli uçuşlarını, Honolulu’dan Hilo’ya Sikorsky S-38 uçaklarıyla yapmaya başladı. Hawaiian Airlines şirketi jet uçakları ile hizmet vererek, rotalarındaki uçuş sürelerini kısaltmaya başladı. Firma filosundaki 65 uçak ile 28 farklı uçuş noktasına seferler düzenliyor. Hawaiian Airlines uçak bileti online işlemleri ile uçuş planlamalarını yapabiliyorsunuz.

Hawaiian Airlines firması, Inter-Island Airways Ltd. adıyla 1929 yılında kurulmuştur. Daha sonraki süreçte isim değiştirerek Hawaiian Airlines ismini almıştır. Dünya genelinde 28 farklı noktaya uçuşlar düzenliyor. Jet uçakları ile başladığı hizmetlerini günümüzde, filosuna kattığı Airbus A330-200, Boeing 717-200, Boeing 767-300 uçakları ile hizmet veriyor. 2017 yılında En iyi ABD havayolu ödülünü kazanan şirket olmuştur. 65 uçağı ile iç ve dış hat hizmetleri veriyor. Uçak içi hizmetleri ile tüm müşterilerin dikkatini çeken ve kaliteli hizmetlerden faydalanmalarını sağlayan havayolu şirketidir.


Hawaiian Airlines Rota Ve Seferleri

Hawaiian Airlines havayolu şirketi, 28 destinasyona 65 uçağı ile düzenli seferler düzenliyor. Firma global uçuşlar için Çin Hava Yolları, Air China, All Nippon Airways, JetBlue, Virgin America, Korean Air gibi havayolu şirketleri ile kod anlaşması yapmıştır. Uçuş ağını genişleterek daha fazla yolcunun taşınmasını sağlıyor. 1929 yılında kurulduktan günümüze uçuş rotalarını, kıta Avrupası, Amerikan Samoası, Fransız Polinazyası, Çin, Japonya, Güney Kore, Yeni Zelanda 28 farklı noktaya kaliteli uçuş hizmeti olarak belirlemiştir. Hawaiian Airlines firması, haftada 6 binden fazla uçuş gerçekleştiriyor. Havayolu şirketinin ana merkezi, O’ahu adasında bulunan Daniel K. Inouye Uluslararası Havalimanında bulunuyor. İkinci hizmet merkezi Maui adasında ve Kahului Havalimanındadır. “Hawaii bizimle uçar” sloganı ile hizmetlerini sürdürüyor.


Check-in İşlemleri

Hawaiian airlines uçak bileti işlemlerinin tüm aşamaları online olarak yapılabiliyor. Check-in işlemleri, mobil, web ve havalimanında kiosk check-in işlemleri ile yapılabiliyor. Havayolu firmasının internet sitesi üzerinden, uçuş saatinin 24 saat öncesinden başlayıp, uçuşa 1 saat kalana kadar online olarak check-in işlemlerini yapabiliyorsunuz. Havalimanlarında ise uçuş saatinden 3 saat önce check-in işlemleri başlıyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Hawaiian airlines uçak bileti sınıfına göre yolculara bagaj hakkı veriliyor. Yolcular, kabin içerisine 8 kg’dan fazla olmamak ve 56x45x25 cm ölçülerinden büyük olmamak kaydıyla bagaj alabiliyor. Ekonomik sınıf için 1 adet, business sınıf için 2 adet bagaj hakkı vardır. Kargo bölümü bagaj hakları ise 23 kg’a kadar ücretsizdir. Fazla bagajlar için kg başı ücret ödeniyor.


​Hawaiian Airlines İkramlıklar

Hawaiian airlines havayolu ikram hizmetlerinde, müşterilerine ücretsiz sıcak yemek seçenekleri sunuyor. İkramlık olarak, çay, kahve, meyve suları, soda, alkollü içecekler ücret karşılığında veriliyor. Ekonomik sınıftaki yolcular, ücretsiz yemeklerden faydalanabiliyor ve ücretli yemek seçenekleri arasından seçim yapabiliyor. Tüm uçuşlarında çocuklar için çocuk yemek seçeneklerine de yer veriyor.


Koltuk Seçimi

Hawaiian airlines havayolu uçuşları için check-in yaparken, ücretsiz koltuk seçimi yapabiliyorsunuz. Koltuk seçimleri, uçuşlardan 24 saat önce seçilmelidir. Koltuk seçimleri, acil çıkış, pencere kenarı, koridor, standart gibi seçeneklerle seçilebiliyor. Hawaiian Miles kartı olanlar, kartlarındaki milleri kullanarak, uzun yolculuklarda, geniş diz mesafeli koltukları seçebiliyor.


​Hawaiian Airlines Özel Programları

Hawaiian airlines firması, müşterilerine HawaiianMiles uçuş programından faydalanma seçenekleri sunuyor. İç ve dış hat uçuşları ile Miller biriktiren yolcular, bagaj indirimi, havalimanlarındaki salonlardan faydalanma gibi birçok avantajı kullanabiliyor. Miller kullanılarak hediyeler alınabiliyor ve arkadaşlarla paylaşılabiliyorsunuz.


​Hawaiian Airlines İletişim

Hawaiian havayolları, telefon numarası: +1-800-367-5320
E-mail adresi: contact@hawaiianair.com
Web sitesi: https://www.hawaiianairlines.com
İletişim adresi: Honolulu, Hawaii, ABD 
 

En Ucuz Hawaiian Airlines Uçak Biletleri


HA Hawaiian Airlines 09 Ağustos 2022
Auckland Koror 50,177.53 TL

Hawaiian Airlines Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Average Point

0

Yorum Yok