Eurowings Uçak Bileti

Eurowings Hakkında

Eurowings

Eurowing havayolları, Alman şirketidir ve iki şirketin birleşmesi ile kurulmuştur. Eurowings uçak bileti işlemleri Lufthansa group tarafından yapılıyor. Düşük maliyetli uçuşlardan faydalanmak isteyenler için alternatif olarak sunulan seçeneklerden birisidir. 1993 yılında kurulduktan sonra bilet satışlarına ve uçuş seferleri düzenlemeye başlamıştır. Eurowings havayolları, yıllık 3 milyondan fazla yolcu taşıyarak büyük karlılıklar elde ediyor. Sık uçan yolcu programı olan Boomerang Clup sistemini kullanarak yolcularının çeşitli avantajlara sahip olmasını sağlıyor.

Eurowings havayolu şirketinin sahibi, Lufthansa Group’tur. Almanya merkezli olarak hizmet veriyor ve 106 adet uçağı ile 79 farklı destinasyona tarifeli uçuşlar yapıyor. Filosunda, Boeing ve Airbus uçak tiplerini bulunduruyor. 2015 yılından sonra Canada ile kod paylaşımı yaparak hizmet ağlarını genişletmiştir. Yolcuların kaliteli hizmet alabilmesi için farklı sınıf seçenekleri ile uçuş hizmetleri sunuyor. Yolcular, Basic, Smart ya da Best tarifelerini seçerek farklı ücretlerle işlemler yapabiliyor.


Eurowings Rota Ve Seferleri

Alman havayolu şirketlerinden birisi olan Eurowings, yurtiçi ve yurtdışı uçuşlar yapıyor. Yurt içi seferlerini, Münster, Dortmund, Karlsrube, Nürnberg, Rostock, Usedom, Paderborn gibi çeşitli havalimanlarına yapıyor. Yurtdışı rotalarını, Türkiye, Mısır, Tayland, Namibya, Mauritius, Fas, Kanarya Adaları, Madeira, ABD, Dominik Cumhuriyeti, Küba olarak belirliyor.


Check-in İşlemleri

Eurowings uçak bileti check-in işlemlerini online yapan kullanıcılara, biniş kartları, telefonlarına sms ya da mail olarak gönderiliyor. Online check-in işlemleri için uçak bileti ve yolcu bilgileri isteniyor. Online check-in işlem sayfasına altı haneli PNR kodu ile birlikte yolcu soyadı yazılır. İşlem adımları ile bilet onayı, koltuk seçimi ve diğer ek hizmet talepleri belirlenebiliyor. İsteyen yolcular, havalimanı kontuarlarından da check-in işlemlerini yapabiliyor. Eurowings havayolları, uçuşlara göre check-in işlem sürelerini özel olarak belirleyebiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Eurowings uçak bileti sahibi olan her yolcu 8 kg’dan fazla olmamak kaydıyla el bagajı bulundurabiliyor. El bagajı ebat ölçüleri, 55x40x23 cm’den fazla olmamalıdır. El bagajı ve kargo bagajlarında sadece izin verilen ürünler taşınabiliyor. Kargo bölümü bagaj hakları, uçuş tarifesine göre değişiyor. Basic tarifesini seçen yolculara bagaj hakkı verilmiyor. Bu yolcular ücret karşılığı bagaj hakkını kullanabiliyor. Smart tarifeyi kullananlar, 23 kg’a kadar ücretsiz bagaj hakkından faydalanabiliyor. Yolculara tanınan ücretsiz bagaj hakkını aşanlar, ek ücret ödemek zorunda kalıyor. Ek ücretler bilet tarifesine ve uçuş rotasına göre değişiyor.


Eurowings İkramlıklar

Eurowings havayollarında ikram seçenekleri de uçuş sınıf kategorilerine göre değişiyor. Basic tarifede ikram seçenekleri yer almıyor. Bu tarife ile uçanlar yemek istediklerinde ücret ödemek zorundadır. Smart tarifede, kısa ve orta mesafeler için su, sıcak ya da soğuk içecekler, atıştırmalıklar ikram edilir. Uzun mesafeli uçuşlarda sıcak yemek seçenekleri sunulur.


Koltuk Seçimi

Eurowing yolcularının yapacağı en önemli işlemlerden birisi koltuk seçimidir. Koltuk seçimleri, check-in işlemleri sırasında yapılır. Bilet tarife kategorilerine göre koltuk seçimi ve ek ücret limitleri de farklıdır. Ücretsiz koltuk seçimi yapmak isteyenler, kendilerine verilen koltuk numarasını değiştirerek, koridor ya da cam kenarı seçebiliyor. Diz mesafeli koltuk seçenekleri genellikle ücret karşılığında veriliyor.


Eurowings Özel Programları

Eurowing havayolu, Boomerang Clup / Miles & More programını kullanıyor. Kısa, orta ya da uzun mesafe uçuşların tamamı için bilet satın alanlar, mil puanı kazanmaya başlıyor. 10.000 mil puan kazanan yolcular, bilet değiştirme hakkını kullanabiliyor. Özel program milleri ile bilet, otel, araç kiralama ve diğer ek hizmet seçeneklerinden faydalanılıyor.


Eurowings İletişim

Eurowing havayolları, telefon numarası: +49180 6 320 320
E-mail adresi: presse@germanwings.com
Web sitesi: https://www.eurowings.com
İletişim adresi: Grossenbaumerweg 6, 40472 Düsseldorf, Almanya 
 
 
 

En Ucuz Eurowings Uçak Biletleri


EW Eurowings 26 Ağustos 2022
Stuttgart Adana 1,105.14 TL
EW Eurowings 23 Ağustos 2022
Düsseldorf İzmir 1,416.59 TL
EW Eurowings 11 Kasım 2022
Amsterdam Paris 1,499.93 TL
EW Eurowings 22 Eylül 2022
Münih Berlin 1,509.28 TL
EW Eurowings 11 Eylül 2022
Stuttgart İzmir 1,558.3 TL
EW Eurowings 16 Kasım 2022
Zürih Berlin 1,707.93 TL
EW Eurowings 15 Kasım 2022
Zürih Berlin 1,707.93 TL
EW Eurowings 01 Ağustos 2022
Düsseldorf Göteburg 1,825.67 TL
EW Eurowings 08 Eylül 2022
Cenevre Krakov 1,963.99 TL
EW Eurowings 27 Ağustos 2022
Köln Antalya 1,966.42 TL
EW Eurowings 13 Ağustos 2022
Milano Düsseldorf 2,070.44 TL
EW Eurowings 02 Ekim 2022
Düsseldorf Zürih 2,094.76 TL

Eurowings Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Average Point

0

Yorum Yok