China Eastern Airlines Uçak Bileti

China Eastern Airlines Bilgileri

Headquarter

Şangay

Year of Foundation

1988

Number of Destinations

0

Number of Countries Flying

0

Total Aircraft Number

479

IATA Kodu

MU

China Eastern Airlines Hakkında

China Eastern Airlines, 1988 yılında kurulmuş olan bir şirket olarak biliniyor. Kurulduğu zamandan bugüne kadar milyonlarca yolcuya hizmet veren China Eastern Airlines özellikle yerel halk tarafından çok seviliyor. China Eastern Airlines şirketinin genel merkezi Şangay’da bulunuyor.

China Eastern Airlines, SkyTeam üyesi oluyor. Bu hava yolu şirketi Çin’in en büyük ikinci sivil hava yolu şirketi olarak adlandırılıyor. Filosunda ise birden fazla uçak türü yer alıyor. Uçak filosunda en fazla iki kabinli uçaklar görülüyor.


China Eastern Airlines Rota ve Seferleri

China Eastern Airlines her daim kendisini geliştirmeyi amaçlıyor. Bu amaç uğruna uçuşlardan sonra pek çok müşteriye anket uyguluyor. Yapılan anketlere göre eksik olan taraf belirleniyor. Buna bağlı olarak rota ve sefer sayısını artıran China Eastern Airlines artık çok daha uzak yerlere uçuş koyuyor.
China Eastern Airlines seferleri, firmanın resmi internet sitesinden takip edilebiliyor. Bu kolaylık özellikle yolcuların çok hoşuna gidiyor China Eastern Airlines firmasının ulaştığı noktalardan bazıları:
•Estonya
•Amerika Birleşik Devletleri
•Japonya


Check-in İşlemleri

China Eastern Airlines uçak bileti satın alan yolcuların en kısa zamanda check-in işlemlerini bitirmesi gerekiyor. Ancak check-in işlemleri için hava alanına gitmeye gerek kalmıyor. Çünkü check-in işlemleri çevrimiçi bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bu da kullanıcıların oturduğu yerden check-in işlemlerini tamamlamasını sağlıyor. Check-in işlemlerinin belirtilen süre içerisinde tamamlanması gerekiyor. Aksi halde uçuşa dahil olunamıyor. Check-in işlemlerine gerekli önemi vermeyen kişilerin bileti yanabiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

China Eastern Airlines bagaj taşıma konusunda ekstra hassasiyet gösteriyor. Bu hassasiyet birçok yolcuyu memnun ediyor. China Eastern Airlines yolcuları bir bagajını ücretsiz bir şekilde taşıtabiliyor. Ancak bir bagajı geçen durumlarda ücret ödemek gerekiyor. Ödenen ücret fazla miktarlarda olmuyor. China Eastern Airlines firması patlayıcı silahların taşınmasına kesinlikle müsaade etmiyor.


China Eastern Airlines İkramlıklar

China Eastern Airlines, müşterilerine güzel bir yolculuk sunabilmek için ikram konusuna çok önem veriyor. İkramlar konusunda oldukça düşünülüyor. Alkollü, alkolsüz ve farklı tarzda sunulan ikramlar yolcuların beğenisine sunuluyor. Ana yemek istemeyen kişiler atıştırmalık bulabiliyor. Sunulan ikramların birçoğu kapalı paketler içerisinde veriliyor. Yolcular ikramların kapalı paketlerde sunulmasından oldukça memnun kalıyor. Çünkü böylelikle ürünler temiz bir şekilde tüketiliyor.


Koltuk Seçimi

China Eastern Airlines uçakları son model olarak kullanılıyor. Kullanılamayacak hale gelen uçaklar dinlendiriliyor. Uçaklarda farklı tarzda koltuklar bulunuyor. Bu koltuklar farklı diz mesafesine sahip oluyor. Yolcular istediği koltuğu seçebiliyor. Ancak koltuk seçmek için ekstra ücret ödemek gerekebiliyor. Koltuk seçmek için farklı yöntemler tercih ediliyor. Seyahat acenteleri, China Eastern Airlines büroları ve web sitesi koltuk seçmek için yolculara yardımcı olabiliyor.


China Eastern Airlines Özel Programları

China Eastern Airlines firması birçok müşterisine avantaj sağlıyor. Bu avantajlardan yararlanmak isteyen kişiler China Eastern Airlines’i tercih ediyor. China Eastern Airlines firmasından alınabilen kartla mil biriktirilebiliyor. Bu mil ile ücretsiz bilet sahibi olunabiliyor.


China Eastern Airlines İletişim

China Eastern Airlines telefon numarası: +49 (0) 69 1338930
E mail adresi:general.de@ceair.com
Web sitesi:www.ceair.com
Adres: 258 Weihai Yolu, Şanghay- Çin
 

En Ucuz China Eastern Airlines Uçak Biletleri


MU China Eastern Airlines 20 Ağustos 2022
Pekin İstanbul 25,621.03 TL
MU China Eastern Airlines 22 Temmuz 2022
Macau İstanbul 29,790.61 TL
MU China Eastern Airlines 27 Temmuz 2022
Urumqi İstanbul 34,286.59 TL
MU China Eastern Airlines 17 Eylül 2022
Pekin İstanbul 35,040.2 TL

China Eastern Airlines Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Average Point

0

Yorum Yok