Cathay Pacific Tickets, Cheap Flights

Cathay Pacific Hakkında

Cathay Pacific bilet
Cathay Pacific şirketi Dünya’nın en büyük kargo hava yolu şirketi olarak biliniyor. Firma, kargo taşımada her geçen gün kendisini geliştiriyor. Cathay Pacific şirketinin 1946 yılında kurulduğu biliniyor. Şirket kurulduğu ilk günden itibaren havacılık alanında hizmet veriyor. Cathay Pacific şirketi Çin merkezli bir şirket olarak adlandırılıyor. Şirketin genel merkezi Hong Kong’ ta bulunuyor. Cathay Pacific, Hong Kong Ulusal Havaalanı’nı kullanıyor.


Cathay Pacific Rota ve Seferleri

Cathay Pacific firmasının dünya üzerinde 52 ülkeye uçuşu bulunuyor. Bu 52 ülke içerisinde 200 noktaya sefer gerçekleşiyor. Hava yolu firması bununla yetinmeyip daha da kendisini geliştirmeyi amaçlıyor. Yapılan araştırmalarda Cathay Pacific firmasının en iyi 10 hava yolu şirketi arasında olduğu görülüyor.
Cathay Pacific filosunda 143 tane uçak bulunuyor. Bu uçakların gerekli bakımı aksatılmadan yapılıyor. Cathay Pacific firmasının uçuş gerçekleştirdiği noktalardan bazıları:
•Pekin
•Tokyo
•Londra
Cathay Pacific firmasının seferlerine resmi internet sitesi üzerinden bakılabiliyor.


Check-in İşlemleri

Cathay Pacific firması uzun yıllardan beri yolcularına hizmet veriyor. Firma, teknolojik gelişmelerden kendisini soyutlamıyor. Check in işlemleri zorlanmadan yapılabiliyor. Çünkü Cathay Pacific firmasının check in işlemleri için geliştirdiği mobil uygulama bulunuyor.

Cathay Pacific uçak bileti satın alanlar check in işlemlerini vakit geçirmeden tamamlıyor. Firmanın check in işlemlerini uçuştan önce tamamlamak gerekiyor. Check in işlemlerini tamamlamayanlar farklı sorunlarla karşılaşabiliyor. Cathay Pacific firması check in işlemlerini uçuştan 48 saat önce başlatıyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Cathay Pacific firması yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda farklı bagaj kuralları uyguluyor. Ancak hem yurt içi uçuşlarda hem de yurt dışı uçuşlarda yolculara ücretsiz bagaj taşıma hakkı sunuluyor. 8 kilograma kadar olan bir bagaj ücretsiz bir şekilde taşınıyor. Yolcular bir bagaj için ücret ödemiyor. 1 bagajdan sonraki bagajlar için ücret ödemek gerekebiliyor. Ödenecek olan ücret bagajın kilogramına göre değişiyor. Yolcuların eşyaları uçuştan önce tartılıyor. Cathay Pacific firması el çantaları için ekstra ücret talep etmiyor. El bagajları uçağın içerisine alınıyor.


Cathay Pacific İkramlıklar

Cathay Pacific şirketi yolcularına sunduğu ikramlara büyük önem veriyor. Cathay Pacific uçak bileti satın alanlar uçuşlarda farklı ikramlarla karşılaşabiliyor. Çünkü firma, dünya lezzetlerini yolcularına ikram ediyor. Verilen ikramların hijyenik olmasına büyük önem veriliyor. Cathay Pacific firması verdiği her ikramı kapalı paketler içerisinde sunuyor. Bu sayede yolcuların temizlik ile ilgili bir sorusu kalmıyor. Bundan dolayı yolcular zevkli bir yolculuk gerçekleştiriyor. Ekstra yiyecek ve içecek için firmaya ücret ödemek gerekebiliyor.


Koltuk Seçimi

Cathay Pacific firmasından uçak bileti satın alanlar check in işlemleri sırasında koltuk seçimini tamamlıyor. Check in işlemleri sırasında beraber oturmak isteyen kişiler birlikte koltuk seçebiliyor. Aileler de yan yana oturabiliyor. Koltuk seçiminde diz mesafesi geniş olan koltuklara daha fazla talep gösteriliyor. Cathay Pacific uçaklarında standart koltukların yanında Premium ve Premium Plus koltuklar da bulunuyor.


Cathay Pacific Özel Programları

Cathay Pacific firmasını tercih eden birçok yolcu bulunuyor. Bu yolcuların birçoğu firmanın müşterilerine sunduğu hizmetten ötürü firmayı tercih ediyor. Ancak firma, yolculara farklı avantajlar da sunabiliyor. Cathay Pacific firmasından alınacak özel kartlarla mil biriktirilebiliyor. Cathay Pacific firması için biriktirilen miller bir sonraki biletlerde kullanılabiliyor. Bu miller sayesinde bir sonraki bilete daha ucuz fiyatlarla sahip olunuyor.


Cathay Pacific İletişim

Cathay Pacific telefon numarası: +85 (22) 747 50 00
E mail adresi:gsaistda@cathaypasific.com
Web sitesi:www.cathaypasific.com
Adres: Hong Kong International Airport, Lantau, Hong Kong

Cheapest Cathay Pacific Flights


CX Cathay Pacific 19 October 2023
Manila Melbourne 8,790 TL
Satın Al
CX Cathay Pacific 30 June 2023
İstanbul Hong Kong 9,002 TL
Satın Al
CX Cathay Pacific 20 March 2023
İstanbul Hong Kong 9,277 TL
Satın Al
CX Cathay Pacific 01 March 2023
İstanbul Hong Kong 9,304 TL
Satın Al
CX Cathay Pacific 16 February 2023
İstanbul Hong Kong 9,305 TL
Satın Al
CX Cathay Pacific 12 March 2023
İstanbul Pekin 9,322 TL
Satın Al
CX Cathay Pacific 30 May 2023
İstanbul Hong Kong 9,415 TL
Satın Al
CX Cathay Pacific 27 March 2023
İstanbul Hong Kong 9,418 TL
Satın Al
CX Cathay Pacific 24 April 2023
İstanbul Hong Kong 9,418 TL
Satın Al
CX Cathay Pacific 29 May 2023
İstanbul Hong Kong 9,418 TL
Satın Al
CX Cathay Pacific 06 September 2023
İstanbul Bangkok 9,458 TL
Satın Al
CX Cathay Pacific 25 August 2023
İstanbul Tokyo 9,505 TL
Satın Al

Cathay Pacific Hakkında En Faydalı Yorumlar

Very Good ( )
Good ( )
Medium ( )
Bad ( )
Very Bad ( )
Average Point

0

Yorum Yok