All Nippon Airways Tickets, Cheap Flights

All Nippon Airways Bilgileri

Headquarter

Tokyo

Year of Foundation

1952

Number of Destinations

91

Number of Countries Flying

19

Total Aircraft Number

218

IATA Code

NH

All Nippon Airways Hakkında

Japonya merkezli olarak kurulan ve hizmet veren All Nippon Airways, Japon havayolu şirketidir. All Nippon Airways uçak bileti satın alanlar, Star Alliance hizmet seçeneklerinden faydalanabiliyor. Star Alliance üyesi olduğu için 35’den fazla şirket ile anlaşma yaparak dünya genelinde 31 ülkeye seferler düzenliyor. Yurtiçi uçuşlarda yaklaşık 50 farklı noktaya yolcu taşıyor.

All Nippon Airways havayolu şirketi, 27 Aralık 1957 yılında kurulmuştur. İştirakleri arasında yer alan firmalarla uluslararası ve iç hat uçuşlarını gerçekleştiriyor. 241 uçak filosu ile dünyanın en büyük havayolları arasında yer alıyor. 97 farklı noktaya yaptığı uçuşlarla hizmet ağını sürekli genişletiyor ve yeni varış noktaları ekleyerek daha fazla yolcu taşımayı hedefliyor.


All Nippon Airways Rota Ve Seferleri

All Nippon Airways havayolu şirketi, rotalarını iç hat ve dış hat olarak belirliyor. Rota ve seferleri için araştırma yapanlar, yurtdışı uçuşlarında şu rota bilgilerinin yer aldığını görebiliyor. Seul, Osaka, Cebu, Minh City, Guangzhou, Manila, İstanbul gibi Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya’da 31 farklı varış noktası yer alıyor. Hem yurtiçi hem de yurtdışı uçuş noktaları sayılarını artırıyor.


Check-in İşlemleri

All Nippan Airways havayolu firması, tüm müşterilerine online işlem yapma seçenekleri sunuyor. All Nippon Airways uçak bileti check-in işlemleri, uçuş saatlerinden 24 saat önce başlıyor ve yolcular online olarak yapabiliyor. Online check-in işlemleri ile uçağa biniş kartınızı oluştururken, koltuk seçim rezervasyonunuzu da yapabiliyorsunuz. Online işlemlerde yolcu telefonuna biniş kartı dijital olarak gönderiliyor. Sefer yapılan noktaya göre bazı uçuşlar için check-in işlemlerinin havalimanlarındaki kontuarlardan yapılması gerekebiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

All Nippon Airways uçak bileti ücretine dahil olan ücretsiz bagaj hakları için kabin bagajı ve kargo bagajı limitleri farklıdır. Check-in işlemleri sırasında, ekonomi sınıf ve Premium ekonomi sınıf biletler için 2 parça ve 23’er kg bagaj hakkı veriliyor. Business class bilet için 2 parça ve her parça 32 kg olacak şekilde bagaj hakkına sahip olunuyor. First Class biletler için her yolcuya 3 parça ve 32 kg bagaj hakkı verilerek yolculuk yapmaları sağlanıyor. Bagaj ağırlıkları fazla olanlar, fazla olan kg başına ekstra bagaj ücreti ödüyor.


All Nippon Airways İkramlıklar

All Nippon Airways havayolu, tüm yolcularına, Japon mutfağı, Fransız mutfağı menü seçeneklerini sunuyor. Yolcuların lezzetli yemekleri yiyebilmesi için ünlü şeflerin hazırladıkları menüleri sunuyor. Uçuşlarda yolculara sunulan yemek seçenekleri, bilet sınıflarına göre değişebiliyor. Ücretli yemeklerden faydalanmak isteyenler uçuştan 24 saat önce siparişlerini verebiliyor.


Koltuk Seçimi

All Nippon Airways havayollarından uçak biletinizi alırken oturmak istediğiniz koltuk seçimini de yapabiliyorsunuz. Bilet alırken koltuk seçimi yapmayanlar, uçak bileti check-in işlemleri sırasında koltuk seçebiliyor. Check-in işlemleri sırasında koltuk seçimi için herhangi bir işlem yapmayan yolcular için otomatik olarak koltuk numarası ataması yapılıyor. Yolcular, boşluk durumuna göre koltuk numarasını değiştirebiliyor ve istediği konumda seçebiliyor. Özel alan olarak belirlenen bölümlerde bulunan koltukların seçimi ücretli olarak yapılıyor. İsteyen yolcular diz mesafesi genişliğine göre ücretli seçimler yapabiliyor.


All Nippon Airways Özel Programları

All Nippon Airways havayolu, Ana Mileage Clup üyelik programı ile yolcularına özel program hizmetleri sunuyor. Mileage Clup kartı sahibi olanlar, bilet satın alırken kart numaralarını bildirmelidir. Her bilet satın alma işleminde karta puan yükleniyor ve biriken puanlar, indirimli hizmetlerden faydalanılmasını sağlıyor. All Nippon Airways yolcuları, biriken puanları ile bedava bilet satın alabiliyor.


All Nippon Airways İletişim

All Nippon Airways havayolları, telefon numarası: (800) 235-9262
E-mail adresi: uk_adr_regulations_@121.ana.co.jp
Web sitesi: https://www.ana.co.jp
İletişim adresi: ANA Square, Shiodome City-Center B2, 1-5-2 Higashi-Shinbashi, Minato-ku, Tokyo 
 
 

All Nippon Airways Hakkında En Faydalı Yorumlar

Very Good ( )
Good ( )
Medium ( )
Bad ( )
Very Bad ( )
Average Point

0

Yorum Yok