Air Serbia Flights

Most Popular Air Serbia Flights

JU Air Serbia 12 June 2023
Adana Podgorica 9,825 TL
Purchase
JU Air Serbia 01 August 2023
Ankara Belgrad 3,248 TL
Purchase
JU Air Serbia 02 July 2023
İstanbul Paris 3,686 TL
Purchase
JU Air Serbia 26 August 2023
İzmir Amsterdam 7,942 TL
Purchase
JU Air Serbia 02 September 2023
Trabzon Paris 12,472 TL
Purchase
JU Air Serbia 12 August 2023
Sochi İstanbul 8,644 TL
Purchase
JU Air Serbia 04 July 2023
Amsterdam İstanbul 4,735 TL
Purchase
JU Air Serbia 09 August 2023
Atina Frankfurt 2,297 TL
Purchase
JU Air Serbia 07 July 2023
Banja Luka İstanbul 2,307 TL
Purchase
JU Air Serbia 28 June 2023
Barselona İstanbul 7,198 TL
Purchase
JU Air Serbia 14 July 2023
Belgrad Roma 4,069 TL
Purchase
JU Air Serbia 07 July 2023
Berlin İstanbul 4,724 TL
Purchase
JU Air Serbia 06 August 2023
Bolonya İstanbul 2,971 TL
Purchase
JU Air Serbia 22 June 2023
Brüksel Ankara 3,045 TL
Purchase
JU Air Serbia 25 October 2023
Budapeşte İstanbul 5,814 TL
Purchase
JU Air Serbia 09 June 2023
Bükreş Larnaca 3,232 TL
Purchase
JU Air Serbia 04 August 2023
Catania Ankara 10,455 TL
Purchase

Fast access

Air Serbia Hakkında

Air Serbia Bilet

Air Serbia, Sırbistan’ın ulusal havayolu şirketidir. Genel merkezi Belgrad’da bulunan firmanın merkezi Belgrad Nikola Tesla Havaalanı’dır. 2013 yılında ismi değiştirilene kadar Jat Airways adıyla tanınıyordu. 1 geniş gövdeli, 12 dar gövdeli ve 5 turbotrop uçak barındıran filosu ile hizmet vermektedir. Filosunu geliştirip yenileme isteğiyle müşterilerine rahat bir uçuş sunmaya devam etmek isteyen firmanın koltukları olağanüstü bir konfor sunan ödüllü Recaro BL3520 modelidir.

Avrupa, Kuzey Amerika, Akdeniz, Afrika ve Asya’ya çok sayıda uçuş düzenleniyor. 32 ülkede 63 bölgeye uçuş düzenleniyor. Bu sayede istenilen tarihte ve saatte uçak seferi bulunabiliyor. Siz de kendinize en uygun Air Serbia seferleri hakkında bilet.com sitemizden bilgi edinebilirsiniz.
Her bütçeden bilet bulabileceğiniz, uygun fiyatlı seçenekler sunan firma her ay binlerce yolcu taşımaktadır. Güvenilir ve rahat bir yolculuk geçirmek istiyorsanız bu firma tam size göre. Air Serbia bilet sahibiyseniz konforlu bir yolculuk sizleri bekliyor. Güler yüzlü personeller ile kaliteli bir hizmet anlayışı benimsenmektedir. Biletinizi temin ettiğinizde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Check-in süreleri havaalanına göre değişmekle beraber uçuş saatinizden 2 saat önce havalimanına ulaşmış olmanızı ve tüm işlemleriniz en geç 30 dakika kala bitmiş olmasını tavsiye ediyoruz. Bu işlemlerden sonra uçağınıza binerek keyifli yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Aie Serbia Hakkında

Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) üyesi olan firma, yüksek kalite standartlarından ödün vermeden hizmet vermektedir. Müşterilerine en uygun biletleri, en rahat uçuşları sunmaktadır. Bütün Air Serbia uçuşları, ücretsiz su ve atıştırmalıklar içerir. Ek olarak yemek istediğiniz her şeyi uygun fiyatlarla tüketebilirsiniz. Eğer özel bir yemek dilerseniz, firma size bunu da sağlamaktadır. Dini inançlara göre, vegan ve vejetaryenlere, sağlık gereksinimlerine ve çocuklara göre yemekler sunan firma, hassasiyet gösterdiğiniz noktalara gereken değeri vermektedir. Birçok ek hizmeti olan firmada önceden koltuk rezervasyonu, ek bagaj hakkı, uçuş sırasında özel anlarını kutlama, çocuklar için refakatçı talebi yapabilirsiniz.

Air Serbia Premium Salonu’nda Sırp mutfağının en lezzetli yemeklerini uçuşunuz sırasında tadabilirsiniz. Yolculuklarda yanınızdan ayırmak istemediğiniz evcil hayvanınızla da seyahat edebilirsiniz. Bunların yanı sıra her uçuşta dağıtılan güncel dergiler ile moda, turizm, spor, kültür alanlarında en yeni bilgileri öğrenebilir, yolculuğunuzda kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Siz de bu üstün hizmetlerden en uygun fiyatla yararlanmak istiyorsanız bilet.com sitemizden Air Serbia bilet fiyatları hakkında hızlı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.

Air Serbia Flights FAQ (Frequently Asked Questions)

Tüm Air Serbia uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Air Serbia uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Air Serbia uçak biletleriyle başlıca Istanbul, Adana, Izmir, Kayseri, Antalya yurtiçi şehirlerine gidebilirsiniz.
Air Serbia uçak biletiyle başlıca Amman, Bari, Goteborg, Cairo, Brussels yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
Air Serbia havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Romanya, Türkiye, Amerika, Türkiye, Türkiye olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Air Serbia havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Air Serbia müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Air Serbia uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Air Serbia uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Air Serbia Hakkında Yorumlar

Very Good ( )
Good ( )
Medium ( )
Bad ( )
Very Bad ( )
Average Point

0

Yorum Yok