İstanbul Seyahat Buy Bus Tickets

İstanbul Seyahat Hakkında

İstanbul Seyahat

İstanbul Seyahat Contact

Telefon: 8502225959
E-Posta: info@istanbulseyahat.com.tr

Adres:
Altıntepsi Mah. Büyük İstanbul Otogarı D:57-58, Altıntepsi, Bayrampaşa, İstanbul

İstanbul Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

İstanbul Seyahat FAQ (Frequently Asked Questions)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden İstanbul Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan İstanbul Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
İstanbul Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler İstanbul Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
İstanbul Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden İstanbul Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz İstanbul Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
İstanbul Seyahat otobüs firması başlıca Bursa, Giresun, Gümüşhane, İstanbul, Kırklareli şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 18 adet şehre sefer düzenlemektedir.
İstanbul Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

İstanbul Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (12)
İyi (2)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Average Point

4.73

15 Değerlendirme

C****

****

27-11-2022

Yolculuk iyi hizmet iyi servis olayı sıkı


K****

****

25-09-2022

Gayet güzel ve rahattı teşekkürler İstanbul seyahat


***

E****

17-09-2022

Çok sakin bir seyahat ettim. Kaptan çok ıyıydı tese ederim. İkram ları küçük bir jest oldu. Memnun kaldım.


C****

B****

17-09-2022

Fiyat olarak çok iyiydi. Otobüs biraz eski modeldi koltuklarında ekran olmaması eksi puan. belirtilen varış saatinden önce geldi. Molalarda durduğu yerdeki lavabolar çok pisti.


A****

a****

15-09-2022

14.09.2022 tarihinde esenlerden kalkan saat 19.00 istanbuldan samsuna yolculuk yaptım muavini kaptanı çok saygılı ve çok ilgiliydi koltukları rahattı bu zamana kadar bu firmayla ilgili tecrübem olmadığı için korkarak bilet aldım ama beni utandırdı teşekkür ederim muavin ve kaptanlara ve İstanbul seyahat e


i****

***

30-08-2022

memlun kaldım


H****

t****

25-07-2022

gerçekten rezalet bir tutum ve müşteri memnuniyeti anlayışı sergiledikleri için, yolcu ve ulaşım mağduriyeti yaşattıkları için bir daha asla ve kesinlikle bu firma dan yolcu bileti ve dahi ulaşım adına hiç bir hizmet alınmaz, kesinlikle çok çirkin davranış sergileyen çalışma ekibinden vede firmadan şikayetçi olmaktan başka bir yol bırakmadılar. ben böyle rezalet vede çirkin etik ve doğru olmayan yolculuk prensibi ve anlayışı görmedim henüz. kesinlikle tavsiye etmem hiç bir yolcu bizim yaşadığımız bu çirkin mağduriyeti yaşasın istemem. bütün yakın ve eş dosta da bu firmadan asla yolculuk yapmamaları konusunda uyarı vereceğim de bir gerçek. bilet.com ve İstanbul seyahat olarak büyük mağduriyet yaşadık.bir daha mı.... aslaaa


B****

****

20-07-2022

Güzel bir yolculuk oldu. Şöförler muavinler çok ilgili ve hoşgörülüydü


D****

A****

12-07-2022

Gayet memnun kaldım


o****

k****

02-07-2022

seyahatimden memnun kaldim