As Bafra Buy Bus Tickets

As Bafra En Popüler Otobüs Seferleri


As Bafra Hakkında

As Bafra

As Bafra Contact

Telefon: (0362)-544-06-03
Telefon: 03625440603
E-Posta: bilgi@asbafra.com

Adres:
Emirefendi Mahallesi Yeni Otogar No:23 Bafra/SAMSUN/TÜRKİYE

As Bafra En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

As Bafra FAQ (Frequently Asked Questions)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden As Bafra firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan As Bafra firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
As Bafra otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler As Bafra otobüs firmasında da geçerlidir.
As Bafra otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden As Bafra biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz As Bafra otobüs biletini alabilirsiniz.
As Bafra otobüs firması başlıca Ankara, Çorum, Uşak, Balıkesir, Bursa şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 19 adet şehre sefer düzenlemektedir.
As Bafra otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

As Bafra Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Average Point

5

1 Değerlendirme

H****

****

23-08-2022

Şehir dışında okuyorum ve yıllarca git gel yaptım farklı firmalardan, as bafrayla ilk seyahatim şoförü yaşlı bir teyze düşmesin diye yardımcı olarak getirdi oturana kadar da yardımcı olmaya çalıştı sorunsuz bı seyahati muavine zaten diyecek sözüm yok başka firmalarda muavini bı valiz alıp verirken zorla gelirdi 55 BOZ 68 plakalı araçtaki muavin hizmetin böylesini gerçekten görmedim biraz otur dinlen diyesim geldi helal olsun gerçekten. Hizmetin böylesi