As Adana Seyahat Yorumları ve Puanları

As Adana Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (5)
İyi (1)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (25)
Average Point

1.78

32 Değerlendirme

D****

****

2022-08-29

Konforlu bir yolculuk için tesekkür ederim


F****

A****

2022-08-28

Sakın bu firmayla yola cıkmayın SAKIN. Dengesiz şoförler ve hostesler yalan yanlış şeyler söyleyip insanı yanıltmalar. 1 saat süren gecikme üstüne bide üste cikmalar afralar tafralar. Valize özen gostermemek daha sayamadıgım otobuslerin buz gibi oluşu yani ben tecrubelerimi aktariyorum size KESİNLİKLE KULLANNAYIN BU FİRMAYI YÜRÜYEREK GİTSENİZ BİLE.


E****

b****

2022-08-27

Hayatımda yaptığım en kötü yolculukdu birdahamı asla yürümek otobüse binmekden daha mantıklı rezillik


S****

***

2022-08-24

24.08.2022 Adana-Ankara saat 13.00 seferi için yorum yapıyorum. Fazlasıyla otobüse binen bir insan olarak geçirdiğim en kötü seyahatim diyebilirim. Çoğu camın perdesi yoktu ve çoğu müşteri güneşten şikayet etti Allahtan otobüs boştu da yer değiştirdik farz edelim ki otobüs dolu olsaydı o zaman ne yapacaktık o güneşte 7 saat yol mu çekecektik? Çalışan otobüs muavinleri de çok ilgisizdi. Ayrıyetten 7 saat boyunca bir kez içecek ikramı yapıldı , verdiğimiz fiyatı asla hak etmiyor. As Adana firmasını severdim sırf bu seyehatten kaynaklı bir daha almayacağım.


Z****

****

2022-07-27

her şey için teşekkürler


A****

B****

2022-07-15

Berpat bir firma verdiğim para zehir olsun inşallah


M****

C****

2022-07-04

Tesekurler


E****

M****

2022-07-01

Sadece çay kahve değilde soğuk içeceklerde olabirdi ve içeceğin yanında atistirmalikta yoktu


H****

****

2022-06-30

O kadar Bursa'ya gider gelirim bu kadar kotu bir yolculuk geçirmedim önce Mersin'e geleceği söylendi fakat İstanbul seferine çıkacak araba arizalandigi için Adana'ya goturulduk orada muavin bağırıp çağırdı kendi bagajlarimizi kendimiz diğer araca yukledik o kadar kötü bir aracti ki kapı kapanmiyordu klima zaten çalışmıyordu şoföre cimere şikayet edecegimi bildirdigimde git şikayet et diye bir karşılık aldım Mersin otogarina gelmek yerine şoför otogarı bilmediği için gmk uzerinde gece yarisi bırakıldık rezaletti


M****

C****

2022-06-29

Asla memnun kalmadim...Cok gerildim hatta..,Ankara'dan Osmaniye'ye Bilet aldik, Adana'ya kadar hersey guzeldi yemek molasi verilmedi..Adana'ya geldigimizde "Sizi aktarmayla göndereceğiz" dediler,emrivaki oldu, indigimde valizim yerdeydi ve iğrenç ve cok eski bir otobuse bindik..O sicakta Klimasi calismiyordu hurda bir aracti,pislikten kirinden gecilmiyordu.. hepimizi mağdur ettiler,Bastan belirtselerdi zaten asla tercih etmezdim, bir kismimizi da birakamayacaklarini belirttiler..Bir daha mı aslaa..