Popüler Feribot Seferleri

En Ucuz Tüm Feribot Seferleri ve Bilet Fiyatları

Feribot Bileti Kampanyaları

En Uygun Feribot Biletleri

Tüm feribot seferleri, saatleri ve fiyatlarını karşılaştırarak en ucuz feribot biletlerini bul. Yüzlerde feribot firması Bilet.com da.

Tüm Feribot Seferleri

Feribot firmalarına ait tüm sefer saatleri ve fiyatları Bilet.com'da. Güvenle feribot bileti al, denizin keyfini çıkar.

İptal/İade ve Değişim

Yanlış almış olduğunuz feribot bileti için Kıbrıs ve İdo için online işlemler yapabilir, Yunan Adaları için Bilet.com Çağrı Merkezi ile görüşebilirsiniz.

100% Secure Shopping

Feribot bileti satın alırken kullandığınız ödeme bilgileri 3D güvenlik ve 256 bit SSL sertifikası ile koruma altında.

Related Blog Posts

Bilet.com Mobil Uygulama

With the Bilet.com Mobile App, All Tickets are in your Pocket!

All the travel and entertainment tickets you're looking for are on Bilet.com mobile app. Manage plane, bus, ferry ticket and car rental reservations through a single app.

  • Fast and easy ticket in 3 steps
  • Practical operation with the registered person feature
  • Mobile App-Specific Campaigns
  • List Of Purchased Tickets
  • More Than 1 Million Users

Ferry Genel FAQ (Frequently Asked Questions)

Bilet.com anasayfasından feribot sekmesine tıklayarak ya da menüden feribotların olduğu sekmeden, dilediğiniz feribot biletini seçerek tüm biletleri listeleyebilirsiniz.
Tüm feribot biletlerinde özel indirimler uygulanmaktadır. Bu yüzden ayrı bir indirim kodu yoktur. Promosyonlu feribot biletleri normal fiyatların altındadır.
Feribot bileti rezervasyon sorgula sayfasından online işlem yapabileceğiniz gibi, müşteri hizmetlerinden de değişiklik ve iptal işlemleri için destek alabilirsiniz.
Bilet.com üzerinden online feribot bileti alırken, tüm banka kartları ile güvenli online ödeme yapabilirsiniz. Hesap kartı ya da kredi kartı fark etmeksizin, tüm ödeme yöntemleri ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.
Feribot firmasına göre değişkenlik gösteren indirim politikası vardır. Genelde biletler 0-6 yaş çocuklara, yaşlılara, gazilere ve engellilere indirimlidir.
Genel olarak deniz otobüslerinde 2 valiz 1 çanta, büyük feribotlarda 3 valiz 1 çanta olarak bagaj hakkı vardır. Araçlı feribotlarda zaten eşyalar araç içerisindedir.