Viasea Akvaryum Yorumları

Çok İyi (2)
İyi (3)
Orta (1)
Kötü (2)
Çok Kötü (0)
Average Point

3.63

8 Değerlendirme
e**** y****

Eskiye nazaran balık çeşitliliği azalmış durumda büyük köpek balıkları kaybolmuşlar. Tünel şeklinde olan havuzun yarısı kapanmış ve içerisinde 3-4 adet timsahın olduğu bir yer haline gelmiş. Eski guzelligini ve gizemini yitirmiş durumda. O tünelin kapanmaması gerektiğini düşünüyorum.


U**** K****

Büyük köpek balığı yok ama yine de çocuklar İçin hem eğitici hem eğlendirici oldu


U**** S****

Çok eglendik.guzel bir ortam.tesekkurler


f**** k****

Cok guzeldi sansimiza hava harikaydi.. Tek uzucu yani hayvanlarin aslanparkta kapali ortamda sunuluyor olmasi. Dogalarina ayriki oldugunu dusunmekteyim. Bunun haricinde hersey cok kaliteli ve guzeldi :))


M**** ***

Aslan parkta yavru Aslan artık büyümüş onu sevemiyorsunuz. Ayrıca hayvanların olduğu camekanlar çamur içimdeydi maalesef.


a**** k****

Çocukar için vakit geçirilebilecek bir yer ancak çok bir cazibesi yok. Günden güne eskiyen bir tesis. Umarım yakında kapanmaz. Bilgilendirme panoları çok yetersiz, çoğu akvaryumlarda ve kafeslerin önünde, içindeki canlının ne olduğu bile yazmıyor. İlgi çekmeyen bir akvaryum, özensiz bir işletme. (Ocak 2021)


E**** D****

Gayet güzel bir etkinlikti tavsiye ederim


M**** O****

Ailecek gidip gezilebilecek bir yer. Bilet.com sayesinde biletimiz de uyguna geldi.(2 kişi 109 TL) Balık çeşitliliği var ancak büyük köpek balıkları yok. Büyük balıklar ortalama Kol uzunluğunda. Genel olarak değerlendirecek olursam gezilebilir bir yer. Tavsiye ederim.


Write Comment