Avec Carfleet Central Goldcar Greenmotion Rentgo Windycar Euronet Air Çizgi Nissa Turmobil Global Otocar

Popüler Lokasyonlar

Araç Kiralama Kampanyaları

Related Blog Posts

Car Rental FAQ (Frequently Asked Questions)

Direkt olarak araç kiralama firmaları ile entegre çalışan bilet.com ile araç kiralamalar ve ödeme yöntemleri tam güvenlik altındadır. Bu sebeple güvenilir bir şekilde araç kiralama yapabilir ve bunun yanında tüm firmaları görüntüleyerek, en ucuz araç kiralama fiyatını bulabilmektesiniz.
Genelde araç kiralama şirketleri günlük, haftalık ve aylık olarak hizmet sunmaktadır. Ancak kurumsal hizmetlerde yıllık ve daha fazlası hizmet alınabilmektedir.
Araç kiralama şirketleri, kiralayanın geçerli bir sürücü belgesini ve kimlik belgesini istemektedir. Bazı şirketler ayrıca kiralayanın kredi kartı bilgilerini de istemektedir.
Araç kiralama şirketi aracın ve kendi güvenliği için kredi kartınıza belirli bir miktar provizyon işlemi uygulamaktadır. Kaza, vb. durumlarda ve yakıtı eksik getirilmesi gibi durumlarda bu tutarken düşülmektedir. Aracı belirtilen kurallar çerçevesinde geri getirdiğinizde, provizyon uygulanan miktarın tamamı iade edilmektedir.
Araç kiralama şirketleri genellikle kiralanan araçlar için zorunlu trafik sigortası sunmaktadır. Bu sigorta genellikle kazalar, çalıntı veya hasar gibi durumları için geçerlidir. Ancak bazı şirketler ek sigortalar sunabilirler, bu nedenle kiralama sırasında sigorta seçeneklerini sorabilirsiniz.
Genelde araç kiralama şirketleri tamamen dolu ya da belirli bir miktarda benzin ile teslim etmektedir. Bu miktarı geri teslim alırken kontrol ederler ve aynı miktarı isterler. Eksik miktar tutarı provizyondan düşülerek teslim edilir.
Araç kiralama işlemini gerçekleştireceğiniz lokasyon bilgisini, kiralama işleminin başında seçeneklerden seçmektesiniz. Seçeneklerde olmayan bir bölgeden teslim alamazsınız.
Teslim aldığınız yerde ya da kiralama işlemi yaparken teslim edilecek lokasyon bilgisi seçeneklerinden hangi bölgeyi seçtiyseniz oradan teslim edebilirsiniz. Bu bilgileri tarafınıza gelen sms, mail içerisindeki bilgilerde ve teslim aldığınızdaki evrak üzerinde görebilirsiniz.