Emaar Akvaryum Biletleri Bilet.com'da

Bilet Türleri

Yetişkin
14-64 Yaş
55 ₺ yerine 50 ₺
Çocuk
14 Yaş Altı
44 ₺ yerine 40 ₺

İndirim Kuponu

Kurallar

  1. Yaş 0-36 Ay arası Çocuk biletleri ücretsizdir. Biletinizi ziyaretiniz sırasında resepsiyondan alabilirsiniz.
  2. Çocuk biletleri 14 Yaş altı ziyaretçilerimiz için geçerlidir.
  3. Yetişkin biletleri 14-64 yaş arası ziyaretçilerimiz için geçerlidir.
  4. 14 Yaş altı çocuk ziyaretçilere 18 Yaş ve üzeri 1 yetişkin eşlik etmelidir
  5. Alınan biletler 30 gün geçerlidir. Geçerlilik süresi uzatılamaz ve biletlerin iadesi yapılamaz.
  6. İnternet üzerinden alınan biletlerin iadesi veya iptali yoktur. Lütfen tüm koşulları dikkatlice okuyunuz.
  7. İnternet üzerinden alınan biletler ile promosyonlar ve kampanyalar birleştirilemez, birlikte kullanılamaz.
  8. Bir kişi tek seferde en fazla 10 adet bilet satın alabilir. Daha fazla bilet satın almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim Bilgisi

Bilet bilginiz SMS ve e-postayla ücretsiz gönderilecektir.

Banka / Kredi Kartı Toplam: 0 TL

Kullanım Koşulları'nı kabul ediyorum.

Emaar Akvaryum Ziyaret Saatleri ve Ulaşım

Kapılarını ziyaretçilere ve turistlere açan Emaar akvaryum merkezi bir konumda yer alıyor. Saatleri hakkında da internet ve telefon kullanılarak detaylı bilgiler edinilebilir. Birçok vesaitin bu merkeze gidiyor olması ise en büyük avantajları arasında gösteriliyor.
 

Emaar Akvaryum ve Açılış Saatleri

Emaar Akvaryum’un açılış saati sabah 10:00 olarak belirlenmiştir. Akşam 22:00'ya kadar bu özel akvaryum ziyaretçilerine açıktır. Ancak akşam saat onda kapansa bile son giriş 21:00 olarak belirtiliyor. Buna göre dokuzdan sonra ziyaretçilerin giriş izni bulunmamaktadır.
 
Hafta sonları da saatler sabittir. Belli başlı durumlarda ve özel günlerde açılış ve kapanış saatlerinde esnemeler olabilir. Bunun için gitmeden önce danışmanlık hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanılabilir.
 

Emaar Akvaryum'a Ulaşım Nasıl?

Sıklıkla sorulan sorulardan bir diğeri de Emaar Akvaryum merkezine ulaşımın nasıl olduğu yönündedir. İstanbul'da yer alan bu akvaryum, Emaar Square Mall'da yer almaktadır. Bu AVM, Üsküdar'ın Çamlıca ilçesinde yer alan yeni ve gösterişli bir yapıdır. Oldukça merkezi bir konumda bulunduğu için ulaşımı da oldukça kolaydır. Birçok farklı toplu taşıma aracının güzergahında söz konusu AVM yer alıyor. Dileyenler ise özel araçları ile birlikte bu merkeze ziyarette bulunabilir.
 
Toplamda 4500 araçlık kapasiteye sahip olan otopark hizmeti de sunuluyor. Son olarak danışmanlık hizmetlerine müracaat edilerek servis saatleri hakkında detaylı ve doğru bilgiler alınabilir. Söz konusu servislerin Göztepe başta olmak üzere birçok farklı semtten kalkış noktası vardır. İsteyenler bu servislerden ücretsiz faydalanarak hem AVM'yi hem de akvaryumu gezebilirler.
 

Ziyaret ve Besleme Saatleri

Bu yeni akvaryum merkezinde açılış saatleri kadar ziyaret ve besleme saatleri de önemlidir. Onlarca farklı ve egzotik hayvanın beslenme anlarına tanıklık etmek sunulan ek seçenekler arasında yer alıyor. Bu saatler hakkında da önceden bilgi alınabilir ve ziyaretler buna göre gerçekleştirilebilir.